Autoškola Praha a školení řidičů

Autoškola Praha a školení řidičů

Autoškola Praha

V centru Prahy se nachází Autoškola Krátký, také nazývaná Autoškola Praha. Díky naší poloze jsou naši úspěšní žáci připraveni do městského provozu. Autoškola nabízí řidičské průkazy pro všechny skupiny.

Skupiny pro řidičský průkaz se dělí na několik kategorií. Do skupiny A patří motocykly a mopedy, respektive některé druhy čtyřkolek. Další a nejžádanější skupinou je řidičský průkaz skupiny B, tedy autoškola na osobní automobil. Většina studentů začíná právě s řidičákem na auto.

fotogalerie-image_jpeg-20131016011947-7497-fotografie0350

Poté, co vlastníte řidičský průkaz skupiny B, můžete žádat o rozšíření na vozidla vyšší kategorie. Skupina C pak zahrnuje nákladní vozidla a skupina C+E kamiony a nákladní vozidla s přívěsem (vlekem). Poslední nabízenou skupinou je řidičský průkaz skupiny D na autobus.

Pokud již vlastníte řidičské oprávnění skupiny C+E, automaticky získáváte i řidičák na auto s vlekem, což je skupina B+E.

 

Zázemí Autoškoly Praha

Autoškola se nachází v centru Prahy na Vinohradech, zde máme provozovnu a učebny určené nejenom k výuce teorie, ale také ke školení řidičů profesionálů i referentů a přípravě budoucích učitelů autoškoly ( v učebně probíhají kurzy pro učitele autoškoly včetně závěrečné zkoušky. )

fotogalerie-image_jpeg-20140410022905-6306-ok-ucebna

 

Školení řidičů – profesní průkaz řidiče

Součástí Autoškoly Praha je školící středisko, které se zaměřuje na školení řidičů. Pokud ještě nevlastníte profesní průkaz, máte možnost se podrobit vstupnímu školení řidiče, pokud již profesák máte, pak vám nabízíme pravidelná školení řidičů. Kurzy provádíme nejen individuálně, ale věnujeme se i firemním kurzům pro řidiče.

Jako řidič skupiny B firemního vozidla nepotřebujete profesní průkaz. K řízení firemních vozidel stačí referentské školení, které Autoškola Praha může vykonat i v místě určené klientem.

 

Neváhejte nás kontaktovat ohledně jakýchkoliv dotazů.

Vaše Autoškola Praha, Ing. Lubomír Krátký.