Jak pomůže asistenční služba u dopravní nehody

Jak pomůže asistenční služba u dopravní nehody

Patrně nikdo s autonehodou nepočítá. Pokud se však již nějaká stane, obvykle je člověk v šoku a nevzpomene si na vše, co by měl hned udělat. Nedokáže odhadnout jestli není nutné zavolat policii, jestli od pojišťovny viníka dostane dostatek peněz na opravu auta, nebo čím bude jezdit po dobu opravy.

Pomoci s řešením nehody jim můžou různé asistenční služby.  Pracovníci těchto asistenčních služeb jsou proškoleni, takže se nemusíte obávat špatně vyplněného záznamu o dopravní nehodě. Právě špatně vyplněný záznam o dopravní nehodě bývá častou komplikací při vyplácení finančního odškodnění v rámci dopravní nehody. Pracovník asistenční služby vám dále pomůže s odtahem auta, pokud je ho potřeba, bude vás zastupovat u pojišťovny viníka, pomůže vám s opravou auta a po dobu trvání opravy vašeho auta vám nabídne náhradní vozidlo.

To vše zdarma. Tyto služby jsou placeny z povinného ručení viníka. Asistenční služby mohou svým klientům usnadnit řešení havárie, vymoci jim od pojišťovny maximální plnění a především také ušetřit čas. Odpověď je tedy jasná asistenční služby Vám pomohou a vše vyřeší za Vás svým rychlím a profesionálním přístupem stejně tak jako to dělá náš tým z A1 Assistance.