Náhradní díly Mazda

Náhradní díly Mazda

Ajaj, zase se Mazdička vysypala. Co naplat, starší auta to mají celkem často ve zvyku. Nezbývá než navštívit servis Mazda. Tak se sebereme a jedeme tam, protože víme, že tam nám Mazdičku dají zase spolehlivě do kupy. Máme štěstí, protože tu cestu ještě zvládáme, jinak bychom si museli zavolat odtahovku, nebo s tím zase někoho otravovat.

Přijeli jsme do servisu, co dál?

Hurá! Jsme v servisu a ani to moc nedřelo a nic dalšího z auta neupadlo. Třikrát sláva a honem honem na diagnostiku zjistit závadu. Už to vrčí, už se to načítá, za chvilku budeme vědět co je za problém. Mechanik se tak chvíli dívá do monitoru, pak vleze do motoru a za chvilku vítězoslavně prohlásí, že je v tahu turbo. No super, to zas bude stát prachů. V hlavě už člověku naskakuje ta částka srovnatelná s podprůměrným měsíčním platem. Cena za náhradní díly Mazda prostě není žádný med.

Co teď? Na nové díly nemám. Hodím to ze skály?

Tak počkat, na všechno přece existuje řešení. A to přímo v autoservisu. Provozují kromě servisu totiž také autovrakoviště Mazda. A to se podržte, na skladě mají přes 2 miliony náhradních dílů. No to by bylo, aby se tam na mazlíka taky něco nenašlo. Borci chvíli lítají po skladu a po chvíli přichází s turbem, které potřebuji. No a cena super. Rodinný rozpočet zachráněn a děti budou mít co jíst. Sláva, auto nechávám v servise a druhý den si pro něj přijedu. Jezdí zase jako předtím. Díky kluci!