Paletové vozíky a ruční vysokozdvižné vozíky

Paletové vozíky a ruční vysokozdvižné vozíky

Představujeme Vám náš specializovaný internetový obchod Paletové Vozíky.com. Jsme úzce zaměření na paletové vozíky a ruční vysokozdvižné vozíky. Již řadu let jsme v tomto sortimentu jedničkou na našem trhu. U nás můžete zakoupit kvalitní paletový vozík standardních rozměrových parametrů, ale také paletový vozík nestandardních rozměrů, jako kupříkladu paletové vozíky s délkami vidlic až dva metry, nebo naopak paletový vozík se zkrácenou délkou vidlic na 80 centimetrů.

Další neméně důležitou součástí naší nabídky jsou ruční vysokozdvižné vozíky. Tyto stroje jsou velmi dobrým pomocníkem v každém skladu. Díky své nízké provozní hmotnosti jsou tyto vozíky velmi snadno ovladatelné. Ruční vysokozdvižný vozík nabízíme hned v několika variantách. Nabízíme vozíky s nosností od půl tuny až po nosnosti dvou tun. Co se týká výšek zdvihu, nabízíme vozíky s výškou zdvihu od jednoho metru až po vysokozdvižné vozíky se zdvihem třech metrů.

V našem širokém sortimentu naleznete také další skladovou techniku jako například rudly. Rudly nabízíme také v několika základních variantách. Nosnosti od 90 kilogramů až po těžkotonážní rudl s nosností 250 kilogramů.

Nezbytnou součástí naší rozsáhlé nabídky jsou náhradní díly na veškeré paletové a ruční vysokozdvižné vozíky, které máme skladem, tudíž ihned k dodání. Naší nabídku jsme dále rozšířili o sady těsnění na paletové vozíky a také na ruční vysokozdvižné vozíky.

Budeme velice rádi, když navštívíte náš internetový obchod a vložíte v nás důvěru s nákupem manipulační a skladové techniky.