Potřebuji autopotahy – jaké vybrat?

Potřebuji autopotahy – jaké vybrat?

V tomto příspěvku bych se rád věnoval občas diskutované otázce a tou je výběr kvalitních autopotahů. To je dosti často spojováno s tím, jak je autopotah ušit a jak sedí na konkrétních sedadlech, ale je potřeba začít u výběru autopotahů v obchodě, ten je klíčový. Jinak řečeno, chtěl bych hned v úvodu naznačit, že za pár stovek, nemůžeme čekat zázraky. Náš nákup se pochopitelně řídí objemem financí, jaký jsme ochotni za autopotahy vydat. Internetový obchod Fajnautopotahy.cz se snaží svou širokou nabídkou uspokojit všechny zákazníky. Najdete zde tedy jak levné univerzální autopotahy, tak i špičkové autopotahy na míru z velmi kvalitních syntetických kůží.

Potřebuji levné autopotahy

Zákazníci, kteří potřebují ochranu sedadel ve svém autě, ale nechtějí moc investovat, mají možnost buď koupit levnější univerzální autopotahy nebo nekupovat potahy na celé auto, ale jen autopotahy na přední sedadla, či jen potah na sedadlo řidiče. Pokud chceme koupit univerzální autopotahy, měli bychom si rozmyslet následující – mám ve voze sedadla, na které půjdou univerzální autopotahy, to znamená že nemají atypické tvary, velké opěrky hlavy, loketní opěrky a další náležitosti, které univerzální autopotah neumí vyřešit? Dále bychom se měli smířit s faktem, že UNI potahy nemají úpravy pro ovládací prvky, jako jsou páčky, ovládání bederních opěrek, uvolňování sedadel pro sklopení atd. Ty má každé vozidlo někde jinde a potahy, které jsou určeny na více typů vozidel nemohou tyto věci řešit. Pokud nám toto nevadí, tak je tato varianta pro nás dobrá.

Potřebuji kvalitní autopotahy na míru

Tuto variantu lze jen doporučit. I ty nejlevnější autopotahy na míru, v cenách od 1700,- Kč v naší nabídce, jsou lepší variantou než univerzální autopotahy. V cenách do 3000,- lze pořídit autopotahy na míru jen na nejběžnější typy vozidel, které to jsou zjistíte v naší nabídce. Prakticky na jakékoli vozidlo lze ale ušít potahy v individuální výrobě v cenách od 3000,- Kč. Zde u nás nepochodíte jen ve vyjmečných případech. Špičkou jsou pak potahy z ECO kůží. Tady jsou ceny od cca 4500,- Kč, u některých materiálů až 9000,-. Za tuto cenu je tedy už špičkový autopotah, kterého si každý váš pasažér všimne a bude ho obdivovat.

Fajnautopotahy.cz – boutique pro vaše auto.