Půjčovna užitkových vozů

Půjčovna užitkových vozů

Pod názvem užitkový vůz si nejspíše představíte nákladní vozy do 3,5 tuny i nad 3,5 tuny, které jsou něco mezi osobním a nákladním vozem a jsou určené primárně pro přepravu nákladu. Pravdou je, že užitkovým vozem je i nákladní vůz. Do kategorie užitkových vozů spadají automobily pro přepravu nákladu všech typů a hmotností. Prostě je z nich užitek.

Co ale dělat, když máte náhlý a krátkodobý nedostatek užitkových vozů, ať už se jedná o pick-upy, nebo náklaďáky? Využít půjčovnu užitkových vozů. Najdete zde jak malé užitkové vozy do kategorie řidičského oprávnění skupiny B, tak i velké pro C. Najdou se i nějaké ty pracovní stroje, odtahovky, valníky s hydraulickým ramenem, nebo třeba hákové kontejnery. Od většiny typů vozů je připraveno několik exemplářů, takže si můžete vybrat ten nejvyhovující.

Podmínky

Nečekejte nic složitého. Stačí přijít s doklady, řidičákem příslušné skupiny a složit vratnou kauci a můžete si vesele jezdit. Opravdu je to až takto jednoduché. V případě půjčování na firmu budete ještě potřebovat živnosťák, nebo výpis z obchodního rejstříku. Aby bylo jasné, že si to na firmu nepůjčujete neoprávněně.

A co když ho budu chtít

Když se Vám jízda s vozem zalíbí, můžete si ho odkoupit, nebo si nechat dodat úplně stejný z bazaru užitkových vozů. Vůz dostanete za zvýhodněných podmínek a budete přesně vědět, co kupujete.