Buďte módní a stylová i na pláži

Buďte módní a stylová i na pláži

Plavky jsou fajn, ale jenom když jste ve vodě. Ale co když se chcete projít po pláži, odskočit si na letní drink k plážovému baru nebo si zasportovat? Tehdy můžete zazářit v lehkých letních šatech, které jsou pro léto jako stvořené. Přichystali jsme pro vás několik žhavých tipů.

Mezi novinku posledních let patří pareo, které si můžete obléct přímo na plavky. Je to dlouhá bavlněná nebo hedvábná šatka, kterou můžete uvázat na několik způsobů. Stačí chvilička a máte z ní šaty, sukni nebo top.

Na plaky si můžete obléct i topy,tílka nebo košilky v různých letních barvách a vzorech. Když budete chtít vypadat a působit jako módní diva, oblečte si vzdušní letní nohavice a barevně je skombinujte s vrchním dílem plavek. Nejsou sice tak praktické jako pareo, ale svůj účel splní.

Plážové šaty jsou taktéž klasika. Dají se obléct na plavky a najdete je v různých střizích i barvách. Hodí se například na procházku po pláži, na večerní posedění u baru i párty na pláži. Vyzkoušet můžete i plážové tuniky. Ty se hodí nejen na pláž, ale i na procházku městem. Navíc chrání i před sluncem takže splní víc účelů najednou.

K plážovým šatem patří také make up na léto. Nepřehánějte to s ním. Pleť si v létě potřebuje odpočinout. Krycí krém si vyberte takový, který poskytuje i UV ochranu. Při pohybu na slunci nezapomeňte ani na kvalitní opalovací krémy nebo opalovací sprej.