Dovolená v Chorvatsku levně – užijte si letní dovolenou

Dovolená v Chorvatsku levně – užijte si letní dovolenou

Ačkoliv je jaro, je nejvyšší čas začít plánovat dovolenou v letošním roce. Letní destinací pro rok 2014 bude opět Chorvatsko. Dovolená v Chorvatsku 2014 bude pro téměř 600 000 českých turistů jistota spokojenosti. Chorvatsko patří dlouhodobě k jedničkám pro rodinou dovolenou a navíc se za poslední 2 roky opět vrací do „módy“.

Kam vyrazit na dovolenou v Chorvatsku 2014

Chorvatsko se může chlubit velkým pobřežím a více jak 1000 ostrovy. Na chorvatském pobřeží se nachází více jak 25 tisíc apartmánů a ubytovacích jednotek. V tomto počtu nejsou započítány hotely, penziony a kempy. Z široké nabídky ubytování si vybere skutečně každý. Máte-li rádi velká rušná střediska, určitě vám doporučíme vybrat si některé z letovisek na Makarské riviéře. Naopak máte-li rádi s dětmi klid a pohodu, můžete si vybrat z desítek letovisek. Například na ostrově Pag se nacházejí také písečné pláže, které oceníte především s dětmi.

Jaké budou novinky v Chorvatsku pro rok 2014

Prožít tak můžete velmi příjemnou dovolenou v apartmánech u moře. Chorvatsko 2014 bude patřit opět ke stálicím ohledně letních dovolených. Navíc v loňském roce chorvatská vláda potpořila výstavbu bazénů u jednotlivých apartmánových domů. Podpořeno byla téměř 1000 ubytovacích objektů. Pro letošní rok má Chorvatsko v tomto pokračovat. Můžeme se tak těšit na zvyšující se kvalitu jednotlivých apartmánů.