Life-stylový portál DobrýDen.EU

Life-stylový portál DobrýDen.EU

Dobrý den,

Life-stylový portál DobrýDen.EU vznikl jako reakce na současný stav kvality českých eshopů a trendů ve společnosti. Snahou je uživateli nabídnout výběr prověřených nabídek vnitrozemského i zahraničního cestování, gurmetství a také kvalitní program v oblasti sportu, relaxace a zábavy. Z názvu vyplývá hodnota a cíl, kterého chce portál dosáhnout, tedy jednoduše mít dobrý den.

Jak bylo zmíněno, hlavní náplní jsou pobyty v ČR a zájezdy do zahraničí, doplněné o jednodenní výlety do známých destinací sousedních států. Všechny nabídky jsou podrobně ověřovány a testovány tak, aby měl zákazník jistotu, že se jedná skutečně o kvalitní produkt, který mu udělá radost. Pobyty jsou svým složením exkluzivní, vytvářeny spolu se zákazníky dle jejich současných požadavků a připomínek. To samé platí pro segment restauračních menu a zábavních aktivit, tedy výběr ověřených poskytovatelů služeb, vytvořených na „na klíč“. Dalšími atributy jsou také zajímavá cena, využitelnost zážitku v Praze a Brně a dlouhodobá platnost nabídky.

Hlavním heslem je kvalita. S tou přichází příjemně strávený dobrý čas a mnohdy i gurmánské zážitky, jenž zůstává v paměti. DobrýDen.EU zaplňuje mezeru na trhu online průvodců kreativním životním stylem a snaží se vrátit dobré jméno poctivému internetovému podnikání.