Makarská riviéra v Chorvatsku je stále populárnější

Makarská riviéra v Chorvatsku je stále populárnější

Ačkoliv doba dovolených již začala, uvažujete i tak  nad dovolenou v Chorvatsku a nevíte přesně, kterou část Chorvatska by jste chtěli pro svou letní dovolenou navštívit? Jednou z nejoblíbenějších částí Chorvatska je tzv. Makarská riviéra v srdci Střední Dalmácie. Pobřeží Makarské riviéry se táhne od Splitu až po letovisko Gradac. Makarská je v hlavní letní sezóně nejživějším místem s největším počtem turistů.

Makarská riviéra – pronájem apartmánů u moře

Díky tomu, že je v létě celé Makarská riviéra velmi populární, je dobré myslet na pronájem apartmánů již v zimních měsících. Kvalitní apartmány bývají totiž již rok dopředu obsazené. Proto je vhodné si apartmán v Makarské rezervovat s dostatečným předstihem. V nabídkách cestovních kanceláří a agantur najdete stovky apartmánů v této oblasti. Například na stránkách http://levnedochorvatska.cz naleznete velký počet ubytování dle různých kritérií (apartmány na Makarské, přímo u moře, s bazénem, apartmány vhodné pro rodiny s dětmi apod.).

Levné ubytování v Chorvatsku v apartmánech

Rezervujte si vybraný apartmán v letovisku Makarská již nyní a získejte atraktivní předsezónní slevy až 30%. Pokud se chystáte na dovolenou v Chorvatsku ve více lidech (2-3 rodiny dohromady) je brzká rezervace téměř nutností. Relativně složitější je nalézt apartmánový dům, kde lze ubytovat například 10-12 lidí naráz, abyste mohli být ubytováni pospolu. Proto vám doporučujeme, rezervujte si na Makarské apartmán již nyní a můžete si tak letní dovolenu u moře užít s poklidem.