Máte volno a uvažujete, kam za odpočinkem a přírodou?

Máte volno a uvažujete, kam za odpočinkem a přírodou?

Chystáte se s kamarády či rodinou strávit pár dní v Beskydech? Vyzkoušejte ubytování poblíž Rožnova pod Radhoštěm, v obci Trojanovice. Naleznete zde hezké a moderní ubytování v hotelu na Dolině,  ve kterém se budete cítit příjemně, a které bude zároveň cenové dostupné.

Chcete poznávat krajinu, či si vyrazit do okolních měst?

Hotel se nachází v malebné obci Trojanovice. Díky její výhodné poloze není daleko ani do přírody, ani do okolních měst (Frenštát, Rožnov pod Radhoštěm, Bečva, Čeladná). Ubytování Trojanovice je prostorné, komfortní a klidné. Můžete zde obdivovat nádherné beskydské kopce, anebo podniknout zajímavé výlety, například na Pustevny, do Valašského muzea v přírodě, nebo lanového parku Tarzanie.

Hotel na Dolině je rodinného typu a svým klientům vychází maximálně vstříc. Aby zajistili komplexnost nabízených služeb a dopřáli Vám maximální pohodlí, nabízí i možnost stravování. Jelikož zde myslí na vše, je hotel vybaven pokojem s bezbariérovým vstupem. V hotelu jsou jak standardní pokoje, tak exklusivní, kde je součástí koupelny vlastní vířivá vana. Celková kapacita ubytování je 13 dvoulůžkových pokojů, na osmi z nich je další plnohodnotná postel, plus další možnost přistýlky.