Pozemky Pasečná-u Lipna

Pozemky Pasečná-u Lipna

Jde o 3 stavební pozemky ležící na Šumavě, přičemž  ČOV, vodovod, vedení NN jsou na hraně předmětných parcel. Na tyto pozemky je vydáno  pravomocné územní rozhodnutí pro 3  zděné domy po 6 ti bytových jednotkách, s půdorysem 9 x 24,5 m. Plocha, která je zastavěná činí 195 m2. Stavba je umístěna na Evropsky významném území Šumava.
Bytové domy jsou jednopodlažní nepodsklepené s podkrovím. Výška hřebene  střechy je 8,59 m od +-0,00. Střecha je polovalbová se sklonem 45°, krytá stavební krytinou BRAMAC, která je červená a bez lesku. Součástí stavby jsou zpevněné plochy okolo objektu, chodníky se snadným přístupem a parkovací místa na pozemku pro 6 osobních aut pro každý bytový dům.

Lokalita:
Tato osada leží v CHKO Šumava mezi Lipenskou přehradou a hranicí s Rakouskem. Vhodné pro turisty, cykloturisty, rodiny s dětmi, rybáře, houbaře a pro ty, kteří hledají odpočinek a jsou rádi v přírodě.
Objekt leží na skvělém místě a nabízí skvělý odpočinek. V okolí je mnoho tras pro pěší a cyklisty, jak na české tak, ale i na rakouské straně. Vhodné pro lidi,co milují přírodu, vyskytuje se zde mnoho chráněných druhů rostlin a živočichů, v okolí můžete potkat mnoho zvířat jako jsou např. jelen, rys nebo i los. Nedaleko lokality se nachází zajímavá  místa jako například Svatý Tomáš (2 km), Kobylnice (7 km), Lipno nad Vltavou,které se nachází  při vodní nádrži Lipno. Lipno nad Vltavou nabízí mnoho letního využití, které nabízí širokou nabídku služeb a sportovního vyžití. V létě můžete na Lipně provozovat windsurfing a jachting.
Lipno nad Vltavou je atraktivní také v zimě. Nabízí velice mnoho atraktivních míst např.ski areál Lipno-Kramolín (9 km), Přední Výtoň (4 km), Frymburk (7 km), Kovářov (8 km), Golfový areál – Slupečná 15 km, Krytý bazén aquapark – Lipno nad Vltavou 13 km, rybaření, ráj pro houbaře. Hrad Rožmberk 30 km, zřícenina hradu Vítkův kámen 4 km, zámek v Českém Krumlově 35 km, klášter ve Vyšším Brodě 20 km a spousty dalších.

 

Tento email byl odeslán pomocí kontaktního formuláře z ČlánkyZdarma.cz | PR články zdarma – http://www.clankyzdarma.cz