Rodinná plavba lodí po Vltavě

Rodinná plavba lodí po Vltavě

Na centrum Prahy existuje několik exkluzivních pohledů. K jednomu z nich patří také pohled z paluby lodi nebo parníku. Plavba lodí po Vltavě je často vyhledávaná nejenom zahraničními turisty, ale také obyčejnými návštěvníky hlavní metropole a dokonce i samotnými Pražany. Plavba po Vltavě přichází k dobru hlavně pro postarší generaci s vnoučátky, ale i mladým lidem nebo turistickým skupinám. Parníky v Praze zajišťují všem cestujícím úchvatný zážitek ve starobylém jádru metropole Prahy. Poptávány jsou hlavně pro svůj klid a jedinečné okolní prostředí. Podle počasí potom ocení buď slunečnou vrchní palubu, nebo za nepříznivých povětrnostních podmínek komfortní podpalubí s místním barem.

Parníky a Praha patří k sobě. Je to dáno již historicky a parníky se plaví v Praze po staletí. Pro veřejnost jsou přístupné více jak 100 let. Je to díky malebnému vzhledu Prahy z koryta řeky Vltavy.

Svůj volný čas můžete v hlavní metropoli strávit nejrůznějšími způsoby. Hlavní město je plné restaurací, barů a jiných odpočinkových míst. Jedním z trochu méně známých je však také paluba krásné říční lodi. I když může organizace takového turistického výletu působit jakkoliv složitě, není tomu tak. Je to pouze otázka jednoho telefonního hovoru a můžete se pustit na plavbu lodí po Vltavě. Praha je samozřejmě obecně městem lodí a exkluzivních výletů po řece. Říční provoz je na maximální úrovni, a pakliže již nevidíte loď, jistě uvidíte loďku či šlapací labuť. Vodní hladina totiž láká a výhled z ní je báječnou výzvou.

Na co se lze při plavbě těšit

V průběhu plavby lodí se lze kochat nejrůznějšími památkami, mezi které se řadí také staré mosty. Výborné na tom všem je, že plavbu po Praze lze realizovat v kterémkoliv ročním období. Rozhodnete-li se nějaký čas trávit v hlavní metropoli, v každém případě ve vašem itineráři nesmí chybět plavba lodí po Vltavě.

Pokud máte už spoustu pohybových aktivit v těle a pobolívají vás nohy, je plavba lodí neocenitelným odpočinkem. Při něm, ale můžete dále pozorovat pamětihodnosti hlavní metropole a pokračovat tak ve focení a pozorování nádher starého centra. Vyrazte za objevováním pamětihodností Prahy z paluby říčního parníku, na který jen tak nezapomenete.

Parník a Praha http://www.praha-parnikem.cz/

Večeře na parníku http://www.praha-parnikem.cz/plavby-s-veceri

zde oběd na palubě parníku http://www.praha-parnikem.cz/plavby-s-obedem