Advent ve znamení home-art

Advent ve znamení home-art

Designové vánoční dekorace?

Zatímco počítače, mobilní telefony a dnes všudy přítomná elektronika, jsou věci pomíjivé a tyhle letošní vánoční dárky budou příští rok zastaralé. Designové dekorace do bytu z eshopu www.dekor-art.cz, budou příští vánoce vypadat stejně jako letos, a se stejnou grácií budou zkrášlovat váš interiér.

Ptáte se, jak je to možné? Jsou vyrobeny z umělých květin, sušiny a dalších přírodních doplňků, které nepodléhají zubu času. Umělé květiny, které používáme k výrobě květinových dekorací, adventních věnců a vánočních svícnů, jsou ty nejkvalitnější. A mohu vám zaručit, že je nerozeznáte od živých.

Naše adventní věnce a vánoční svícny, jsou zdobeny luxusními svícemi různých tvarů a velikostí. Okuste kouzlo vánoc, s nádechem našich jedinečných home art dekorací.

Snad všichni zapalujeme svíce adventního věnce, ale nezná jeho význam. Adventní věnec má vždy tvar uzavřeného kruhu, který nemá konec ani začátek. Kruh nám má připomenout všudypřítomného boha.

Čtveřice svící, z nichž každý týden vzplane jedna, nám má připomenout kříž. Zapalují se vždy proti směru hodinových ručiček.

Adventní věnce a vánoční svícny z naší nabídky jsou bezpečné. Svíce podkládáme bezpečnostními kalíšky z plechu, nebo skla, aby svíčka neprohořela.

Ovšem nabídka našeho eshopu je široká a proto v ní najdete i dekorace, které nejsou určeny k zapálení, ale pouze a jen k dekoraci. U svící jsou umístěny květy, nebo sušina a proto by nebylo bezpečné manipulovat s otevřeným ohněm. V naší prodejně si vybere každý, jak se říká jeden vdolky, jiný holky.

Ovšem je třeba připomenout, že vždy je nutno se řídit zdravým rozumem, svíčky zapalujte a s otevřeným ohněm manipulujte jen v přítomnosti osob starších 18 let, a nenechávejte je nikdy bez dozoru.

Zpříjemněte si adventní čas našimi vánočními dekoracemi, ať vás prostoupí duch vánoc, a cítíte se příjemně po celé vánoční svátky vy i vaši hosté.

 

Copyright dekor-art.cz                                                                                                    Renáta Havlová