Atmosféra Indie na dosah

Atmosféra Indie na dosah

Pro milovníky exotických zemí, kterým učaroval koloniální či orientální styl, máme nabídku okusit atmosféru pravé Indie i bez dlouhého cestování. Alespoň pro začátek! Pro Vás, co jste již měli příležitost tuto krásnou a do tajemství zahalenou zemi navštívit osobně, nabízíme osvěžení vzpomínek. Jistě nám dáte za pravdu, že Indie Vám očaruje všechny smysly.

Inspirace z nejzazšího koutu Indie

Pokud se vám nepoštěstilo si z této smyslné krajiny přivést suvenýr domů, se nabízí jedinečná možnost navštívit obchod, kde prodávají indický nábytek a doplňky. Sortiment je určen především pro Vás, kteří nenaleznou inspiraci v mainstreamových obchodech nabízející sériový nábytek a bytové doplňky.

Zatoužili jste být originální? Pestrá nabídka indického nábytku a dekorací do domácnosti, které jsou ručními prácemi, nabízí jedinečnost v každém kusu. Široký výběr nabízí pestrost barev, motivů, ale i stylů. Byla by určitě velká škoda se domnívat, že právě indický desing Vám nemá co nabídnout.

Industriální indický look

I díky různým bytovým doplňkům můžete docílit skrze indický design industriálního looku vašeho bytu. Industriální design je nápaditý způsob odlišení vašeho interiéru díky vypůjčení si prvků a struktury ze „surového prostředí“ (továren, výrobních hal). Kdy i stylové bytové indické doplňky vytvoří industriální dojem díky užití železa a především surového dřeva.

Moderna – skvostné komody doplnění vaše bydlení

Ale pouze na industriální design se tyto doplňky z Indie neomezují. Pokud vás oslovila moderna i vy máte z čeho vybírat.  Z různých druhů kabinetů, komod a odkládacích stolků doplníte váš byt a proměníte ho v designerskou perlu.

Vintage styl s inspirací Indie

Jistě největšímu ohlasu a boomu se dnes těší vintage styl. I na tomto místě Vám má co starověká Indie nabídnout. Různá křesla a taburety dodají bytu vámi požadovaný starobylý styl. Na své si zajisté přijdou nadšenci patchworkového designu. Díky tomu, nemusíte obcházet zapadlé bazary a ztrácet v nich čas, touto cestou si můžete vintage style vytvořit a objednat z pohodlí vašeho domova se zárukou vysoké kvality, originality a ruční výroby.

Už jste někdy slyšely o koloniálním stylu? Třeba by oslovil i vás. Tento stylový indický koloniální nábytek se hodí především do prostornějších bytů, nebo domů. Hlavní komponenty doplňků jsou kožený design, pevné režné plátno. Tak i třeba do vaší pracovny skvěle zapadne taburet vyrobený z bavlněného plátna, nebo stylová klubová pohovka s osobitým designem v provedení plátna a velmi kvalitní kůže.

Pokud toužíte po změně vašeho interiéru, neomezujte své možnosti pouze na inspiraci z evropského kontinentu. Nechte se zlákat exotikou a tajemstvím Indie, která nabízí krásné a jedinečné dekorace a nábytek z Indie.