Bydleni12.cz – Nový portál o bydlení, stavění, zahradě a lidech

Bydleni12.cz – Nový portál o bydlení, stavění, zahradě a lidech

Na přelomu roku byl spuštěn nový web o bydlení, stavebnictví, zahradničení a lidech okolo – Bydlení raz dva – www.bydleni12.cz .

Jeho cílem je informovat o stavebních novinkách, trendech bydlení i běžném životě samo-stavebníků, soukromých investorů, běžných lidí, stejně jako odkázat na dobré nebo horší zkušenosti spojené s výstavbou, kdy investor musí přiložit ruku k dílu – ať již ve fázi nákupu pozemku, stavebních povolení, zadání projektu, smluv, ale zejména hrubé stavbě, dokončovacích prací nebo všeho kolem domu a zahrady.

Na webu najdete doporučení na úspory, tipy na nákupy, chytrá nebo úsporná ale kvalitní řešení (nakupovat draze umí přece každý), hospodaření s financemi kolem bydlení, doporučené firmy, případně i odstrašující případy podnikání z vlastní zkušenosti.

Už teď na webu Bydlení raz dva naleznete široký seznam stavebních výstav a veletrhů v ČR pro rok 2015 včetně několika zahradních, volné vstupenky na vybrané výstavy. Udělejte si obrázek o aktuální nabídce, moderních stavebních materiálech, přístupu firem i o cenách.

Máte vlastní zkušenosti o které byste se chtěli podělit s výstavbou a firmami a dodavateli v ČR? Máte zajímavé informace a zkušenosti jak se žije v dalších zemích Evropy a světa, jak se tam bydlí? Podělte se s dalšími čtenáři.