Chcete kvalitní postel, která vám opravdu vydrží?

Chcete kvalitní postel, která vám opravdu vydrží?

Zdravým spaním a výrobou kvalitních postelí z masivu, masivních ložnic a luxusních postelí z masivního malajského dubu se zabýváme již řadu let. Za tu dobu jsme našim zákazníkům dodali stovky postelí z tohoto exotického materiálu, který se vyznačuje o 15% větší tvrdostí a odolností než náš tuzemský dub. Tento materiál má podobný vzhled, podobnou barvu, ale výraznější je především kresba samotného dřeva, která mu dává nezaměnitelný charakter.

TVRDOST DŘEVA JE VELMI DŮLEŽITÁ.

Materiál a především tvrdost masivního dřeva, z kterého jsou postele z masivu vyrobeny je nejdůležitějším předpokladem k tomu, aby byly po dlouhou dobu pevné a stabilní. Všechny naše masivní postele vyrobené z MALAJSKÉHO DUBU Vám zaručí maximální pevnost a dlouhou životnost.

VYBRAT SI MŮŽETE Z NĚKOLIKA KOLEKCÍ.

Celý náš sortiment postelí, ložnic a doplňků jsme seřadili přehledně do třech druhů kolekcí, v kterých najdete základní modely postelí ale také ne jednu luxusní postel z masivu. Sledujeme  pečlivě  moderní  bytový design, a proto v naší nabídce naleznete moření které je vždy in.

MYSLÍME I NA VAŠE MAZLÍČKY.

Naše zkušenosti se zdravím spaním a výrobou masivních postelí, jsme využili pro vytvoření nového zdravého a designového spaní pro psy a kočky. Vytvořili jsme pro Vás tak unikátní pelíšek pro psy a kočky s názvem W PET. Bližší informace a celo produktovou řadu těchto pelíšků pro psy naleznete na e-shopu www.psipelisek.eu