Internet v Praze – kde a za kolik?

Internet v Praze – kde a za kolik?

Internet Praha

Bydlíte-li na území Prahy, určitě jste se někdy při stěhování setkali s otázkou, kde sehnat internet levně. Samozřejmě, nabídka poskytovatelů je všude a každý z nás si může jednoduše vybrat. Ovšem co když jste náročným uživatelem, kterýmu není lhostejná rychlost připojení, ani jeho cena? Dvakrát si rozmyslíte, zda-li kývnete na nabídku poskytovatelů internetu z hlavní velké trojice českých providerů.

Existuje totiž řada poskytovatelů internetu v Praze, kteří se snaží těmto velkým společnostem konkurovat. A když chtějí konkurovat tak mohou buďto cenou, či rychlostí, či jinak kvalitnějším poskytováním služeb. Bohužel, někdy ani takovéto výhody nepřesvědčí zákazníky o výhodnosti nabídky. Pojďme se ovšem podívat na jednoho poskytovatele internetového připojení, který nabízí kombinaci všeho – lepších služeb, dobré ceny a opravdu rychlého připojení.

Internet v Praze rychle a levně

Společnost Internet Praha nabízí služby digitální televize a internetového připojení za velmi výhodných podmínek. Jejich nejvýhodnější datový balíček čítá 40 Mb/s za 449 Kč za měsíc (pro představu, O2 nabízí za stejnou částku poloviční rychlost). Samozřejmostí je instalace zdarma, takže k Vám po zřízení internetu přijede technik, který vám s instalací internetu rád pomůže. Rovněž vám zapojí digitální televizi, takže nebudete muset řešit vůbec žádné starosti.

Taková rychlost, kterou tento poskytovatel nabízí se jen tak nevidí. Naprosto bohatě uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů. S touto rychlostí lze velmi pohodlně stahovat filmy v HD rozlišení během pár minut, hrát i velmi náročné online hry a stahovat muziku, či pracovat s objemnějším množstvím dat. Takže takové internetové připojení se vyplatí opravdu každému, kdo to s prací na internetu myslí doopravdy vážně.

internet praha

Před samotným zřízením internetu je třeba zamyslet se ještě nad několika aspekty. Předně zda-li vůbec máte kapacity takto rychlý internet využít po praktické stránce. Pokud ne, určitě vám bude stačit nějaký menší balíček (např. 10 – 20 Mb/s) Zvažte tuto volbu dobře a těšte se i vy z opravdu dobrého, rychlého a stabilního ADSL internetu. Lepší nabídku než od internet praha těžko naleznete.