Jak můžete opotřebované koupelně vrátit její zašlou slávu

Jak můžete opotřebované koupelně vrátit její zašlou slávu

Vyhlášené umakartové jádro dnes není běžnou součástí českých koupelen. Avšak většina zděných koupelen může zestárnout, a řada z nich by tak potřebovala dostat nový impuls. Úplná rekonstrukce však nemusí být nutností. Většinou je postačující náhrada jednoho nebo dvou koupelnových dílů. Nahrazují se například koupelnová zrcadla, staré vodovodní baterie a sanitární keramiku.

Pokroková sanitární keramika s novodobými součástmi

Vana a umyvadlo jsou středobodem většiny koupelen. Rovněž bidety a klozety se stávají žádaným artiklem pro mnohé zákazníky. Mnohá sanitární keramika sice nestárne tak jako další koupelnové části, ale i taková umyvadla by si jednou za čas zasloužila vyměnit. Toužíte-li po skutečné trendy koupelně, všechny komponenty v koupelně i sanitární keramika by měly držet krok s módou.

Koupelnová zrcadla tvoří základ koupelny

Náklady na koupelnová zrcadla nebývají nijak vysoké. Všechny koupelny, kde jsou hezká koupelnová zrcadla, získají slavnostnější ráz. Vyleštěné zrcadlo dovede rozesmát každý nový den, nebo jej alespoň nezmaří. Podíváme-li se ráno do starého, zašlého, navíc do popraskaného zrcadla, přidá nám to na pohřební náladě bez ohledu na to, na koho jsme se v zrcadle podívali.

Rozhodněte se pro trendy vodovodní baterie

Hovoříme-li o sortimentu, vodovodní baterie by musely zvítězit. Při vybírání vodovodní baterie si tak zvládnete vybrat takovou, která bude lahodit vašemu oku a navíc se bude skvěle hodit do vaší koupelny. Dbejte na to, že vodovodní baterie je dobrý přítel při podtržení nádhery vany či umyvadla, stejně tak však dovede konečný efekt poničit.

Jak jednoduše nakoupíte komponenty do koupelny?

V současnosti lze koupit vybavení do koupelny i v internetových obchodech. Že tomu nevěříte? Při navštívení stránek stránky internetového obchodu Lux-aqua.cz se o tom jednoduše přesvědčíte. Výhodná struktura členění nabízených výrobku je pro vás zárukou toho, že snadno naleznete to, co potřebujete.