Kouzlo Orientu u Vás doma

Kouzlo Orientu u Vás doma

Indický styl dokáže Váš domov proměnit v pohádku tisíce a jedné noci. Jedinečný nábytek a doplňky nechají pracovat na plné obrátky Vaši fantazii a díky originalitě ho budou obdivovat všechny návštěvy.

Indický nábytek

Indický nábytek z masivu je ručně vyráběn z tvrdého tropického dřeva. Každý kus je originální právě díky ručnímu zpracování. Navíc koloniální styl navozuje pocit exotiky a vytváří atmosféru unikátnosti.

Spěte sladce

Než začnete svůj interiér vybavovat ve stylu Indie, pečlivě si rozhodněte, která místnost to bude. Pokud máte v plánu proměnit Vaši ložnici v království, začněte postelí. Indické postele jsou středobodem posvátného pokoje. Vysoké čelo s vyřezávaným vzorem je typické pro postele v indickém stylu.

Pokud se však rozhodnete pojmout Vaši ložnici v modernějším provedení, jasnou volbou bude nábytek z teakového dřeva, neboť vždy nemusí jít jen o tradiční koloniální styl. Peřiny oblékneme do barev podle vkusu, ať už světlé či tmavé barvy.

Indické doplňky

Nezapomeňte na různé indické polštářky z hedvábí, které nesmí chybět. Nebojte se výrazného ladění, rozhodně neuškodí ani vzorovaný přehoz, kterým zahalíte celou postel, aby se ochránila před nánosy prachu, a navíc takový indický přehoz potěší Vaše oko.

Vytvořte si nádherné místo zahalené tajemným závojem, takovým, kterým nás halí daleká krásná Indie. Co se týče podlahy, rozhodně by neměla být ochuzena o krásný indický koberec či o menší kobereček, ať už se jedná o kulatý či hranatý.

Božská lázeň

Chtěli byste si dopřát smyslnou indickou koupelnu místo pohádkové ložnice? Jak je libo, meze Vaší fantazie se rozhodně nekladou. Modernější pojetí koupelny ve stylu indické harmonie docílíte tak, že samotná jednoduchá zrcadla rozjasníte například barevnými čerstvými květinami. Samozřejmě nezapomeňte na pořízení vonných svíček a olejů, které dodají Vaší koupelně pravý tajemný nádech.

Odpoutejte se od všednosti, neboť kombinace v indickém stylu jsou zcela neomezené. Při vybavování Vašeho bytového interiéru myslete především na to, abyste se v něm cítili příjemně.