Kvalitní české žaluzie do plastových oken

Kvalitní české žaluzie do plastových oken

Hledáte vhodné stínění pro plastová okna nebo dřevěná euro okna?
Firma Rollex interier, zabývající se více jak 20 let montáží stínící techniky vám doporučuje žaluzie do plastových oken od českého výrobce. Horizontální žaluzie řady Isoline jsou produktem s výborným poměrem cena výkon. Můžeme se upřímně podělit o pozitivní zkušenosti s tímto produktem. Máme za sebou velkou řadu realizovaných zakázek a spokojených zákazníků. O kvalitě žaluzií řady Isoline svědčí také garantovaná záruční doba 36 měsíců.
Žaluzie řady Isoline mají elegantní jednoduchou konstrukci. Lamely jsou provedeny z kvalitního hliníku, horní profil může být hliníkový nebo z válcovaného plechu. Ovládání je zajištěno jedním řetízkem, který je zajištěn v elegantním plastovém držáku.
Zákazník může zvolit barevné provedení nejen lamel žaluzie, ale také horního profilu a ovládacího řetízku. Barvu celé žaluzie si tedy zákazník kombinuje na míru a může tak tento doplněk vhodně přizpůsobit barvě plastových oken nebo interiéru. Horizontální žaluzie řady Isoline jsou nabízeny také ve velice zdařilých imitacích dřeva, které se výborně hodí k dřevěným euro oknům, nebo interiérům ve venkovském stylu.
Velkou výhodou žaluzií do plastových oken je, že jsou vyráběny na míru okna, do kterého jsou velmi vkusně a nenápadně integrovány a nijak neruší celkový dojem. Další výhodou je cena žaluzií, která je jedna z nejnižších v oblasti stínících doplňků.
Žaluzie do plastových oken jsou velmi snadné na montáž. Žaluzie se instalují do zasklívacích lišt okna, tím je zaručeno, že nedojde k žádnému narušení jeho termoizolačních vlastností. Montáž je snadná, rychlá a čistá. Také proto nabízíme tyto žaluzie v našem eshopu.


Na naši nabídku nejen pro horizontální žaluzie se podívejte na zaluzie-rolety.com.