LÁTKOVÉ ROLETY – VÝHODNÝ NÁKUP ONLINE

LÁTKOVÉ ROLETY – VÝHODNÝ NÁKUP ONLINE

Látkové rolety jsou běžně rozšířený doplněk a naleznete jej v mnoha domácnostech. V těch český se těší velké oblibě. Zde zastává především stínící nebo zatemňující funkci, především proti ostrému letnímu slunci, nebo v ložnicích a také dětských pokojích pro klidné usínání a prodloužené ráno.
Látkové rolety se úspěšně používají také v kancelářích a prezentačních prostorech. Zde zaručí především rychlé a kvalitní stínění nebo zatemnění.

Ušetřete peníze a čas

Pokud přemýšlíte nad pořízením látkové rolety do vaší domácnosti, můžete využít některý z internetových obchodů. Takový nákupem můžete ušetřit nejen peníze, ale také čas. Roleta vám bude doručena do 7 pracovních dnů.
V některém z internetových obchodů se stínící technikou můžete objednat látkové rolety na míru vašeho okna. Zadáte šířku a výšku, zvolíte barvu a okamžitě se objeví ceny vaší rolety.

látkové rolety

látkové rolety

látkové rolety

látkové rolety

Rychlá montáž

Pokud zvolíte nákup online, můžete si také rolety sami instalovat. Tato montáž není náročná a v případě potřeby jsou na internetu podrobné návody zaměření i montáž nebo je možné poradit se s přímo internetovým prodejcem.
Volně zavěšené látkové rolety se instalují většinou před okno. Volně zavěšená znamená, že jsou tato rolety uchyceny na dvou držácích. Tímto jednoduchým upevnění rolety je možné ji univerzálně použít v interiéru kdekoli podle potřeby. Můžete zvolit uchycení do stopu nebo na zeď.

látkové rolety

látkové rolety

Montáž bez vrtání a bez nářadí

Tyto rolety do oken je také možné zavěsit pomocí pomocných háčků zavěsit přímo na křídlo plastového okna. Díky pomocným závěsným háčkům nemusíte do okna vrtat ani šroubovat a nijak jej tedy neporušíte. Taková montáž je hotová během chvíle.
Do plastových oken se také montují rolety s bočními krycími lištami. Roleta tedy není volně zavěšená, její látka je vedena v těchto lištách. I montáž této rolety není těžká a běžný domácí kutil ji snadno zvládne.