Malajský dub ve Vaší ložnici

Malajský dub ve Vaší ložnici

MALAJSKÝ DUB NENÍ JEN EXOTICKÝ MATERIÁL Z DEŠTNÉHO PRALESA

Když se poprvé ve větší míře začalo mluvit o likvidaci deštných pralesů, bylo to v souvislosti s velkou poptávkou po některých druzích dřeva (Mahagon, Eben atd.)

Malajský dub je, ale na rozdíl od těch ostatních trvale obnovující se zdroj. Jedná se totiž o kaučukovou dřevinu, která je primárně pěstována pro získání latexového mléka. Po 20 – 30 letech se strom pokácí a slouží k výrobě kvalitního nábytku. Na jeho místo je pak znovu vysazen strom nový a celý proces se tak opakuje. Nedochází tedy k trvalé likvidaci.

TVRDÉ A EXOTICKÉ DŘEVO, NEZNAMENÁ NUTNĚ DRAHÝ NÁBYTEK

Malajský dub je samozřejmě tvrdší, kvalitnější a odolnější než naše tuzemské dřeviny. Je odolný proti plísním, houbám a díky svému původu odolává i vodě. Vzhledem je pak velmi podobný našemu dubu a například masivní postele nebo ložnicový nábytek, který z něj u nás vyrábí firma ECLISSI, se i svojí cenou podobá tuzemskému dubu.

TEN PRAVÝ MATERIÁL DO VAŠÍ LOŽNICE

Ložnice by měla být především útulná a vyhovovat naší představě o klidném a příjemném prostředí, kde se budeme cítit dobře a dokážeme se rychle zrelaxovat. Výběr všech materiálů by měl být pečlivý, vždyť v ložnici trávíme spoustu času. Masivní postele z malajského dubu od českého výrobce firmy ECLISSI jsou určitě zajímavou volbou pro Vaši novou ložnici. Tato firma nabízí svoje výrobky prostřednictvím sítě specializovaných prodejen se zdravím spaním takřka po celé České republice. Je schopna Vám ložnicový nábytek rozměrově upravit nebo vyrobit Vám masivní postel přesně podle Vašich představ.

Nebojte se odlišit od ostatních. Dopřejte si kvalitu a luxusní vzhled masivních postelí z malajského dubu značky ECLISSI.