Nábytek z Indie osvěží interiér

Nábytek z Indie osvěží interiér

Hledáte jedinečný kus nábytku, který by přidal Vašemu interiéru na originalitě? Neradi chodíte s davem a tak se sháníte po výjimečných věcech? Máme pro Vás tip nejen na nábytek, ale další doplňky do Interiéru.

Indický nábytek

Na výrobu indického nábytku je využíváno masivní tropické dřevo z původních místních dřevin, jako jsou mangrovník indický, palisandr indický a teakové dřevo. Tropické dřevo se vyznačuje především svou tvrdostí, takže ve spojení se správným ošetřováním povrchu vydrží jako nové navěky.

Nábytek z Indie je vyráběn ručně s velkou pečlivostí a smyslem pro detail. Díky ruční výrobě si můžete být jisti, že každý kus je originál, který se liší tvarem, ale například i barvou. Indický nábytek využívá pouze kombinace přírodních materiálů.

Komody z masivu

Krásným příkladem indického nábytku jsou komody z masivu, které nechávají vyniknout přírodní kresbě tropického dřeva nebo jsou různobarevně lakované. Dále je zdobí ornamentální dekor nebo kombinace dřeva a pravé kůže.

Bytové doplňky a dekorace

Pokud je Váš byt či dům přeplněn nábytkem a další kus by zapříčinil nemožnost se volně pohybovat, inspirujte se bytovými doplňky a dekoracemi z Indie. Stejně jako u indického nábytku jde o ruční výrobu s využitím přírodních materiálů.

Jedinečné jsou například indické stolní lampy s ručně malovaným dekorem nebo indické polštáře z hedvábí, které nabízí řadu barevných variant. Na zeď můžete umístit stylové zrcadlo nebo nástěnné hodiny v designu koloniálního období.

Indické oblečení a doplňky

Pokud chcete vyniknout stejně jako Váš interiér, Indie nabízí originalitu také ve svém oblečení a doplňcích. Například parminu nejrůznějších barev a vzorů můžete kombinovat se svým šatníkem od jara do zimy. Podobnou službu ve smyslu oživení Vám po celý rok prokážou i originální indické šperky.