Německá kvalita

Německá kvalita

Německá kvalita

Němci jsou odjakživa známí svou precizností při výrobě potravin, aut ale i strojů. Výrobek pocházející z Německa je pro masy lidí po celém světě synonymem kvality. Je tomu ale skutečně tak?

Šetřit se nevyplácí!

Váš soused si koupil sekačku za 1500,- a myslí si, jak skvěle nakoupil. Zatím si neuvědomuje, že udělal velkou chybu a koupil pouze čínský „šunt“, který v nejbližší době začne ukazovat své první známky opotřebení. A co je nejhorší, to vše už po prvních pár použitích. Začne to povolenými kolečky a jejich následným upadáváním, kroucením hřídele, a může to skončit až úplným zadřením motoru. Vy snad budete chytřejší a nesáhnete hned po nejlevnějším výrobku, na který narazíte.

Správný výběr sekačky

Při výběru nehleďte pouze na výkon a spotřebu. Údaje udávané u každé sekačky vycházejí z laboratorních testování a většinou nejsou moc přesné. Na otázku jestli jsou německé výrobky kvalitní či ne máme velmi jednoduchou odpověď. Ano jsou! Německé sekačky patří k nejlepším na trhu. Největšími přednostmi německých sekaček je fakt, že 90% komponentů se vyrábí v Německu a také je zde více než 70% sekaček smontováno. Skvělým příkladem je německá firma Lumag, která je držitelem prestižních celosvětových technických ocenění. Značka Lumag je ideální volbou při koupi nové sekačky, mulčovače díky kvalitním motorům stejné značky.

Je jen na Vás zda si chcete kupovat každý rok novou sekačku za pár korun. Doporučujeme jít cestou kvality, ne co možná nejnižší ceny. Nejste přeci tak bohatí, abyste si kupovali levné věci.