Relaxace u vás doma – sprchové a masážní boxy

Relaxace u vás doma – sprchové a masážní boxy

Dnes si můžete dopřát tu pravou relaxaci i ve sprchovém boxu v pohodlí domova. Sprchové a masážní boxy vám dopřejí masážní koupel pomocí masážních panelů s tryskami. Po náročném dni tak zregenerujete tělo i mysl.

Pokud si sprchový masážní box chcete pořídit, měli byste poohlédnout po kvalitním zboží a ověřeném prodejci. Jedním takovým je i společnost Nikido Spa. Jedná se o českého prodejce veškerého koupelnového vybavení, jako jsou sprchové boxy a kouty, hydromasážní vany a akrylátové vany, keramická umyvadla, vodovodní baterie a další. Na svůj sortiment nabízí Nikido Spa možnost montáže a záruční a pozáruční servis.

V nabídce najdete různé druhy a rozměry kvalitních masážních boxů od předních světových výrobců. Jednou z možností jsou i masážní boxy s vanou, které plnohodnotně dokážou nahradit klasickou vanu nebo parní boxy, které umožňují saunu pomocí generátoru páry. Teplotu sauny si nastavíte uvnitř boxu na dotykovém displeji.

Vybrat si můžete například některých sprchový masážní box 7118 s nízkou vaničkou a grafitovým sklem. Masáž umožňuje 8 trysek a k dispozici je i masér nohou. Dalším vybavením je skleněná police, osvětlení, rádio, ventilátor a dávkovací zařízení.

Sprchový box s vanou FANTASIE vám umožní i pohodlnou koupel. Přední výplň tvoří sklo v barvě graffitu a zadní výplň neprůhledné černé sklo. Box má 8 trysek a umožňuje masáž nohou. Dále obsahuje baterii na napouštění vany, rádio, ventilátor, osvětlení, poličku, zrcadlo, zásobníky na šampón a mýdlo.

Nebo parní sprchový box 8709 má výplň z mléčného skla. Obsahuje 6 trysek, skleněnou polici, osvětlení, rádio, ventilátor, ruční a stropní sprchu. Tento box také umožňuje masáž nohou. Parní sauna je v rozmezí 20 – 60 stupňů.

Zakoupit si u nás můžete i samostatné sprchové a masážní panely do vašeho sprchového boxu či koutu, který již doma máte. Například masážní panel TRENTO se 4 masážními tryskami a s horní a ruční sprchou v luxusním designu.

Celou nabídku sprchových a masážních boxů a více informací najdete internetových stránkách eshopu Nikido Spa.