Rezidence Vltava – Ach, to ticho

Rezidence Vltava – Ach, to ticho

Pokud bydlíte v bytě, dost možná jste se někdy setkali se situací, kdy vás obtěžovaly zvuky linoucí se ze sousedních prostor. Hlasitá hudba a párty, exploze výstřelů a výbuchů třeskutě akčního filmu pouštěného na výkonném domácím kině, vášnivá schůzka a o devět měsíců později její novorozený následek… Někdy jsou sousedé (nikoliv nutně z bytů vedlejších, v obyčejných panelácích může jít i o byty pod vámi, nad vámi nebo v oblasti zhruba nejbližších sto metrů) neukáznění sobci, jindy za zdroj hluku ani nemůžou. Někdy jde i o velkoruchy z ulice – a většinou jde rozhodně o nervy.

V těchto situacích tak člověk nejlépe chápe všechny, kteří se z bytů a center velkých měst odstěhovali do satelitních oblastí či přímo na venkov. Takové přesídlení k sobě však pojí nutnou ztrátu jiného pohodlí – blízkost zaměstnání, kultury, obchodů a služeb, kterou města disponují. Lidé tak mají na výběr – stojí klid a ticho za každodenní dojíždění?

Rezidence Vltava – centrum Prahy

Dobrou zprávou ovšem je, že vybírat v podstatě nemusí. Mnohé ze současných developerských projektů jim totiž nabízí řešení vpravdě perfektní – jejich použité materiály a technologie zaručují svým obyvatelům absolutní míru ticha a soukromí i v centrech metropolí. Jednou z takových novostaveb je Rezidence Vltava, ověnčená cenou Nejlepší realitní projekt roku 2014.

Projekt, vycházející z návrhů prestižního švýcarského studia EM2N, nabízí širokou škálu moderních bytů v rozměrech od necelých čtyřiceti do takřka tří set čtverečních metrů, mezi nimi i stále oblíbenější mezonetová řešení. Rezidence Vltava představuje absolutní luxus v oblasti bydlení – a přímo v centru Prahy, na Rohanském ostrově v městské části Karlín.

Dokončení projektu se blíží, Rezidence Vltava přivítá své první obyvatele již letos. Ruku v ruce s tím jde snižující se počet volných bytů – více než polovina z nich je prodaná.