ROLETY A ŽALUZIE ONLINE

ROLETY A ŽALUZIE ONLINE

Rolety a žaluzie

Jako stínící doplňky se také široce rozšířili rolety a žaluzie. Těch je na trhu mnoho druhů. Můžete zvolit podle vlastností, které vyžadujete, např. úplné zatemnění, zajištění soukromí i přístup světla, stínění, regulaci příchozího světla, dekoraci apod. Můžete vybírat látkové rolety, horizontální žaluzie, dřevěné žaluzie, látkové vertikální žaluzie, rolety den a noc, římské rolety, plisované žaluzie a další stínící doplňky.
Můžete zvolit design, který nejlépe odpovídá charakteru vašeho interiéru a přitom získat účinný doplněk.

rolety a žaluzie

rolety a žaluzie

rolety a žaluzie

rolety a žaluzie

plisované žaluzie – soukromí a hra se světlem

Velmi zajímavým moderním stínícím doplňkem jsou plisované žaluzie. Jedná se o alternativu látkové rolety a horizontální žaluzie. Jsou vyrobeny ze skládané tkaniny, která se skládá a roztahuje podobně jako harmonika. Žaluzie je možné skládat shora dolu i zespod nahoru. Díky tomuto chytrému řešení je možno v okně libovolně nastavit.
Plisované žaluzie skvěle poskytují soukromí, kdy můžeme spodní část okna nechat zataženou a horní částí vpustit světlo. V okně si takto můžete polohovat clonu, která slouží jako paraván pro ochranu vašeho soukromí, ale také může tlumit ostré příchozí světlo.
Přes skládanou tkaninu částečně prochází světlo, zatažené plisované žaluzie v místnosti příjemně tlumí světlo a vytvářejí příjemnou a pohodovou atmosféru.