Sazenice vinné révy

Sazenice vinné révy

Společnost C.R.INTERNATIONALE s.r.o. se sídlem v Mikulově nabízí prodej sazenic vinné révy pro výsadbu a podsadbu na podzim 2014 a jaro 2015.

Sazenice vinné révy, které nabízí naše společnost jsou italského původu a jsou vybaveny fytosanitárním certifikátem UNI EN ISO 9001, který zaručuje výběrovou kvalitu klonů a přísnou kontrolu při rozmnožování základního materiálu. Naše sazenice vinné révy garantují vinařům vysokou výnosnost nejen díky štěpovací proceduře, která zabezpečuje perfektní spoj mezi klonem a podnoží, ale také pro vysoké geneticko- hygienické a morfologické vlastnosti, které jsou vitálně důležité pro zdravý a dlouhověký vinohrad.

Naše sazenice vinné révy jsou opatřeny passportním štítkem tzv. ZP, který garantuje absenci fytoplazmy v půdě, ve které byly pěstovány a tím pádem mohou být vysázeny i do půdy, v které se fytoplazmy hojně vyskytují a pěstitel vyžaduje výhradně zdravé sazenice.

Kromě sezenic vinné révy naše společnost nabízí i prodej veškerého vinohradnického sortimentu jako jsou sloupky do vinohradu, drátěnky, ukotvení, opěrné tyčky, manuální i elektronické nůžky, postřikovače a technické vybavení pro zpracování hroznů (mlýnkoodzrňovače, zařízení pro lisování, filtry, čerpadla, nerezové nádrže s příslušenstvím atd.)