Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu

Komáři a podobní hmyzí hosté nezvaní
Blíží se jaro, začíná se oteplovat, probouzí se příroda, svět začíná být barevnější lidé veselejší, všechno najednou živější. Všichni si to chtějí užít, komáry a další otravný hmyz nevyjímaje. V tom je malý háček, protože jistě v teplých večerech chceme mít okna dokořán a nechat vzduch proudit dovnitř. Jenže naše rozsvícená světla se vzduchem nalákají také komáry a podobné hmyzí nezvané hosty. Jak tento problém jednoduše vyřešit?

Levně a spolehlivé řešení bez chemie

Nejjednodušším a zároveň asi nejspolehlivějším řešením je pořídit si sítě proti hmyzu. Vaši domácnost účelně ochráníte jednoduchou mechanickou zábranou a nemusíte tak použít žádnou chemii, která může být více či méně závadná pro Vaše zdraví.

Posuvná síť proti hmyzu

Posuvná síť proti hmyzu

Síť nezabraňuje světlu ani výhledu ven

Síť proti hmyzu nijak nezhoršuje výhled z okna ani nesnižuje přístup světla do místnosti. Na okně je síť takřka neviditelná

Sítě okenní i do dveří, pevné nebo otevíratelné.

Zakoupit je možné jak okenní sítě tak sítě proti hmyzu do dveří. Dveřní sítě jsou v nabídce s otevíráním na panty, posuvné nebo plisované, které se skládají v pruzích. Okenní sítě jsou dodávány jako pevné, otevírací na panty, vysouvací nebo plisované. Rámy je možné zvolit prakticky v jakékoli barvě. Nabídka sítí proti hmyzu je opravdu široká a vybere si opravdu každý.

Plisovaná síť proti hmyzu

Plisovaná síť proti hmyzu