Týn nad Vltavou-Pastviny

Týn nad Vltavou-Pastviny

Parcely, byty na nábřeží a domy

 Bydlení:
1. Parcely pro rodinné domky: 
Tyto parcely jsou napojeny na všechny sítě technického vybavení. Leží na břehu Vltavy a v okolí jsou velké rozrostlé stromy. Budoucí domky se budou nacházet v zeleni, a protože se nacházejí  ve volné zástavbě, nebudou utvářet stísněný dojem. Uprostřed zástavby bude vybudována zóna pro odpočinek a relaxaci s hřištěm pro malé děti a budou zde i lavičky a chodníčky. 

 2. Byty:
Jde o dva objekty s jedním podzemním a dvěma nadzemníma podlažími. V 1. podzemním podlaží jsou umístěny společné prostory  jako jsou  např. sklady, technická místnost a úklidová komora. V 1. objektu  číslo 3 jsou dva byty o velikosti  3+kk a dva byty o velikosti 4+kk v druhém nadzemním podlaží. V objektu číslo 4 jsou dva byty o velikosti  3+kk a jeden byt o velikosti 1+kk. Skoro každý byt má k dispozici balkon a každý byt má k dispozici velký sklep a jiné společné prostory.Nosné konstrukce pro tento dům budou ze stavebního zdicího systému POROTHERM.
Obvodové zdi budou zajištěny zateplovacím fasádním systémem s TI.  HELUZ zas pomůže při výstavbě mezibytových příček. Podlahy jsou navrženy buď to keramické nebo z PVC. Provedena bude i kompletní oprava omítek, nové vrstvy podlah a také oprava střechy, oken, sanační zajištění proti vlhkosti. Stěrkové hydroizolace budou provedeny na balkonech a v koupelnách.  Balkonové dveře a okna budou plastová a zasklená zvukově izo. dvojsklem . Izolace bude prováděna i na střeše. Stavba je napojena na kanalizaci a vodovod. Přímo v prostoru bude rozvod televizního a telefonního signálu.

Lokalita:
Stavba leží v zóně Pastviny, kde se dříve nacházely Jaselské kasárny. Objekt leží na JZ zóny v blízkosti Havlíčkovi ulice. Zachová se původní  prvorepubliková architektura se zdobnou fasádou, vysokými stropy a velkými okny. Je zde krásný výhled na řeku Vltavu. V okolí těchto domů je park se zachovalými stromy až pře 50 let.

Lokalita se nachází v blízkosti města Týn nad Vltavou ,které je zcela vybavené. Je zde pošta, škola, knihovna, kino, muzeum, hudební klub, poliklinika. Také mnoho restaurací a kinoték. Je tu i přístup ke sportu např. tenisové kurty, fotbalový stadion, sportovní hala. Bude zde i přístav lodí z Českých Budějovic. Konají se zde letní koncerty,veslařské závody, degustace  vína a mnoho dalších.


I tento projekt je Developerským projektem firmy MANE Holding.