Vánoční osvětlení decoLED

Vánoční osvětlení decoLED

Nejkrásnějšími svátky v roce jsou bezesporu Vánoce. Od nepaměti k nim neodmyslitelně patří také nejrůznější tradice. V dnešní době je jednou z těch nejpopulárnějších zdobení vánočního stromku, respektive vyzdobení celého domu a jeho okolí v době adventu. Smyslem této oblíbené tradice je navodit tu pravou vánoční atmosféru. Kromě tradičních zvonků, jmelí, andělů, svíček a adventních věnců je v současnosti nepostradatelnou součástí každé správné vánoční výzdoby také vánoční osvětlení. Tento způsob dekorace využívají stále častěji nejen nákupní centra či města, ale také jednotlivé domácnosti. Nejrůznějšími světelnými řetězy, závěsy či jinými druhy světelných dekorací se každý rok „rozsvítí“ v předvánočním období většina domů či zahrad.

decoLED

vánoční osvětleníV současné době existuje celá řada nejrůznějších druhů a typů vánočního osvětlení a to jak pro vnitřní, tak i pro venkovní využití. Na internetu si zaručeně vyberete na webových stránkách značky decoLED, která se může pochlubit nejen širokým sortimentem, ale také cenovou dostupností. Kromě vánočního osvětlení nabízí také tradiční vánoční dekorace a klasické vánoční ozdoby nejrůznějších velikostí. Mezi další služby zákazníkům patří i vánoční poradna, kterou má decoLED rovněž na svém webu. Můžete ji využít zejména v případě pokud si nejste jisti výběrem nebo pokud máte nějaký dotaz týkající se vánoční výzdoby.

Venkovní i interiérové osvětlení

V nabídce venkovního vánočního osvětlení značky decoLED si můžete vybrat mezi nejrůznějšími druhy dekorací – od klasických světelných řetězů a závěsů, přes LED rampouchy až po padající sníh a další světelné dekorace s vánočními motivy. Obdobné je to i v případě vyzdobení a osvětlení interiéru. Rozdílem je pouze o něco větší nabídka, která je oproti venkovnímu osvětlení rozšířena o LED svíčky, dekorace na stůl a osvětlení do okna.

Osvětlení na baterie, solární osvětlení

Pokud nepatříte mezi příznivce zdrojových kabelů, můžete si zvolit například osvětlení na baterie nebo solární osvětlení. Oba tyto způsoby Vám umožní osvětlit i méně dostupná místa, na která byste přiváděli klasický zdroj elektrické energie jen velmi obtížně nebo dokonce vůbec. Díky osvětlení na baterie a solárnímu způsobu osvětlení si můžete snadno ozdobit nejen dům či balkón, ale také pergolu, garáž či stromky a keře. Navíc osvětlení na baterie obsahuje časovač, díky kterému Vám životnost baterií vystačí až na 300 hodin. Vydrží tak prakticky po celé Vánoce. Solární osvětlení je, jak název napovídá, napájeno prostřednictvím solárního panýlku, který během dne akumuluje sluneční energii. Díky té se pak po setmění světlo samo rozsvítí. Výdrž na jedno nabití je okolo 8 hodin.