Vůně medu i u Vás doma – firma Annkas se představuje

Vůně medu i u Vás doma – firma Annkas se představuje

Máte rádi svíčky? Máte rádi med? A proč to nespojit? Ideálním řešením jsou svíčky ze včelího vosku. Tyto svíčky jsou zcela přírodní a dnes již je můžete koupit v mnoha tvarech a barvách.

Svíčky ze včelího vosku jsou vyráběné z cela přírodního materiálu. Díky přírodním barvám, se včelí vosk neznehodnocuje a můžeme si tak vychutnávat i barevné kombinace svíček, lahodící našemu pohledu. Naše firma nyní nabízí stáčené svíčky z mezistěn v osmi barevných variantách – žlutá, oranžová, červená, vínová, fialová, světle zelená, tmavě zelená a modrá. Barvy lze i kombinovat do tzv. spirály. Odlévané svíčky pak v šesti barevných variantách – žlutá, oranžová, červená, vínová, světle a tmavě zelená. V portfoliu máme přes sto druhů produktů.

Kromě příjemné medové vůně a krásného vzhledu, mají svíčky ze včelího vosku i další pozitivní vlastnosti. Ionizují ovzduší a nečadí, jsou tedy vhodné pro astmatiky či osoby s respiračním onemocněním. Pohlcují pachy a to nejen cigaretový kouř, ale třeba i z kuchyně.

Nevíte, jak byste svíčku využili? Nabízíme několik nápadů. Na svátek sv. Valentýna máme k dispozici několik srdíček, které byste mohli dát své lásce. Na Vánoce jsou zde stromečky, Betlém, andělíčci, hvězdičky a jiné svíčky či ozdoby, které se hodí pro rodinu či známé. Vytváříme také dárkové koše se svíčkami dle Vašeho výběru. Pro Vaše obchodní partnery můžeme vytvořit kolekci, kterou jinde nekoupí. Potřebuje propagační dárek pro klienty? Není nic jednoduššího. Vytvoříme svíčku přímo pro Vaší firmu. Jsme kreativní a flexibilní.

Jak již jsem výše zmínila, nabízíme i ozdoby ze včelího vosku. Použít je můžete tradičně na stromeček anebo na různé dekorace. Ozdoby vyrábíme nejen ve Vánočních motivech.

V následujícím roce se chystáme rozšířit náš sortiment i o další včelí produkty jako je med, kosmetika, bonbony, atd.

Naše výrobky můžete shlédnout a objednat v e-shopu: www.vceli-svicky.eu nebo na facebooku: Svíčky ze včelího vosku. Na facebooku zveřejňujeme novinky a další aktivity naší firmy.