Výběr správné stěhovací firmy

Výběr správné stěhovací firmy

Jak si vybrat firmu na stěhování?

Máte nedostatek místa ve Vašem starém bytě? Nevyhovují Vaší společnosti stávající kanceláře a máte v plánu se stěhovat do nových prostor a dát tak možnost firmě růst? Nespoléhejte se pouze sami na sebe a dejte přednost profesionálům.

V České republice existují tisíce firem, které se zabývají stěhováním od malých bytů, přes rodinné domy až po kanceláře velkých firem či celých podniků. Ne všechny však ke svým zákazníkům přistupují s patřičnou profesionalitou, komplexností a odbornou péčí.

Stěhování bytů

Pro velké množství lidí je to již známá písnička. Stěhování se za prací, kvůli rodině nebo jen tak do nového. Většina si myslí, že na přestěhování není nic složitého. Tento názor je opustí již při odnesené první krabici s věcmi.

Pokud se chystáte změnit bydliště, věřte, že bez stěhovací služby se neobejdete. Před objednáním je dobré si firmu tzv. „proklepnout.“ Předpoklady, podle kterých lze poznat seriózní jsou například: kladné recenze na tematických webech, doporučení známého nebo pěkné a přehledné webové stránky se všemi údaji (IČO, DIČ, telefonní kontakty atd.).

Stěhování kanceláří a firem

Pokud chystáte na stěhování kanceláří nebo celé firmy, je plánování zcela na místě. Přivolaná stěhovací služba Vám nabídne nejen obalový materiál, ale kompletní služby s minimálním narušením provozu Vaší společnosti.

Při výběru společnosti na stěhování firem platí stejná pravidla jako při výběru firmy pro stěhování bytů a rodinných domů. Zaměřte se na komplexnost služeb, mezi kterými najdete například i demontáž a následnou montáž nábytku, vymalování prostor a úklid po stěhování.