Daňový ráj

Daňový ráj

Peníze jen pro vás? Peníze jen do vaší kapsy? Že to nelze? Tak to se mýlíte. To se moc mýlíte. V daňových rájích to totiž jde. Tam jde vše, na co si vzpomenete. Základní otázka? Proč platit státu daně z podnikání? Stát vám odpoví, že vláda a parlament musejí z něčeho žít. Blbost, co? To mi povídejte. Ale bohužel náš denní chléb. Všech občanů a podnikatelů, kteří tady mají svou společnost.

 

Přitom je to tak jednoduché převést si společnost do daňového ráje. Nemusí to být až někde na Bahamách nebo Seychelách. Stačí přeci jen obyčejné Monako. Nebo Lichtenštejnsko. Ani to není tak daleko. A pokud si na to vy sami netroufáte, tak si najměte společnost, která za vás vše vyřídí, a vy s tím nebudete mít skoro žádné starosti. Ano, bude vás to něco stát. Ale když si spočítáte tu úsporu na daních, tak je to nesrovnatelná částka. Za převedení společnosti do daňového ráje totiž zaplatíte mnohem méně než za daně za celých deset let.

 

Příšerná představa, že? Ještě aby ne. Vyděláváte, živíte svou rodinu, staráte se o vše okolo, aby to fungovalo ve váš prospěch. A potom přijde stát a řekne vám, že jste vydělali tolik a tolik a že mu z toho musíte odvést jeho díl i přesto, že on se na vaší práci nijak nepodílel. Spíš vám ji ještě ztěžoval. A neříkejte, že ne. Proto se zastáváme daňových rájů. Proto tvrdíme, že díky daňovým rájům může každý zbohatnout. Zbohatnout pílí bez placení daní. Bez nechání se odírat od státu. Prostě mít svobodné podnikání. Daňové ráje vše z tohoto nabízejí. Jsou velmi atraktivní pro všechny podnikatele na celém světě. Je jich tolik, že státy daňových rájů mají více registrovaných ekonomických společností než obyvatel.

 

A není se čemu divit. Dnes už by nás nikdo nedonutil si registrovat společnost zde, v Čechách. Již jen v daňovém ráji. A až si to ten náš prohnilý stát jednoho dne uvědomí, tak mu možná něco dojde a firmy v Čechách začnou zase znova oslavovat a už nebudou muset nikam utíkat. Teprve potom náš stát vyhraje.