Ekonomický systém Pohoda

Ekonomický systém Pohoda

Ekonomický systém Pohoda je v současné době jedním z nejoblíbenějších účetních programů a to zejména u malých a středních firem. Známý a rozšířený je však tento systém také mezi většími firmami, popřípadě jednotlivci – tedy fyzickými osobami, které vedou účetnictví. Díky Pohodě a jejím možnostem je tak vedení účetnictví snadné jak pro malého živnostníka, tak i pro obchodní či výrobní firmy s mnohamilionovými obraty, které si třeba ani neumíme dost dobře představit. Systém umožňuje vést nejen podvojné účetnictví, ale i daňovou evidenci. Je velmi variabilní, proto ho mohou používat jak plátci, tak i neplátci DPH a příspěvkové nebo neziskové organizace. Další jeho výhodou je oborová neutrálnost, díky níž je tento systém vhodný prakticky pro všechny – od živnostníků, přes podnikatele a výrobní společnosti, až po firmy, které se zabývají obchodem a službami. Jednotlivé varianty celého systému lze nastavovat a kombinovat podle obsahu a funkcí tak, aby systém nejlépe vyhovoval Vašim požadavkům a potřebám. Srovnání všech variant najdete zde.

pohoda

Uživatelský komfort pro každého

Pro živnostníky a malé firmy nabízí Pohoda veškerou administrativu, která je spojena s vedením živnosti a kterou může zvládnout a vykonávat jedna osoba. Jedná se o fakturaci, vedení skladů a sestavování podkladů pro daně z příjmu. V případě velkých firem a společností je možné systém rozdělit mezi více osob, které pak budou zodpovídat pouze za určité oblasti ekonomiky firmy. Využít možností Pohody může i firma, která si nechává zpracovávat své účetnictví externě, a to v případě, že chce mít přehled o majetku a jeho pohybu nebo pokud si chce sama zpracovávat evidenci kontaktů se zákazníky. Pokud firma navíc pracuje se zahraničím, jistě ocení i automatické načítání aktuálního kurzového lístku z ČNB a tiskové sestavy v cizím jazyce.

Doplňky

Základní možnosti ekonomického systému Pohoda lze navíc ještě rozšířit prostřednictvím celé řady nejrůznějších doplňků, díky nimž bude Pohoda schopná vyhovět i Vašim postupně se zvyšujícím nárokům. Pro nově vzniklé firmy navíc Pohoda nyní nabízí slevu ve výši 20 % z ceny pořizovaných licencí. Online eshop Vám rovněž umožňuje objednat si licenci s dárkem zdarma. Stačí si jen vybrat tu pravou Pohodu právě pro Vás.