IFC Markets poskytuje možnost obchodování čínským juanem CNH  za jakoukoli jinou  měnou (USD/CNH, AUD/CNH, EUR/CNH atd.)

IFC Markets poskytuje možnost obchodování čínským juanem CNH za jakoukoli jinou měnou (USD/CNH, AUD/CNH, EUR/CNH atd.)

IFC Markets nabízí možnost obchodovat jedným z nejpopulárnějších měnových párů: USD/CNH (Americký dolar/čínský juan). Obchodníci a investoři mohou obchodovat s  tímto párem a také vytvořit jakékoliv cross kurzy s juanem (AUD/CNH, EUR/CNH, JPY/CNH, CNH/JPY atd.)  pomocí PCI technologie.

 

V poslední době  čínská měna má značnou poptávku. Vně Číny juan se obchoduje ve verzi offshore juanu USD/CNH se světovým centrem obchodu v Hongkongu.  Volatilita juanu je velmi vysoká a toto přiláká tradery, kteři jsou nakloněni riziku a získávání vysokých výdělků.  Trh CNH roste velmi rychle a  stále je důležitější pro investory, a proto IFC Markets dává obchodníkům možnost obchodovat s měnovým párem  USD/CNH.

Pomoci inovační metody GeWorko tradeři mohou vytvořit tolik vlastních instrumentů, kolik chtěji, včetně různých cross kurzů.  Takto, USD/CNH obchodníci nejsou omezeni pouze tímto párem, a mají možnost vytvořit jakékoliv cross kurzy s CNH, jako jsou AUD/CNH, EUR/CNH, JPY/CNH, CNH/JPY atd. a tento proces dělá obchod zajímavějším. Kromě toho, oni mohou generovat grafy , vidět mnohaletou historii těchto instrumentů, provádět plnohodnotnou technickou analýzu, což zvýší šance na úspěšný obchod. Vytvoření vlastních instrumentů je uskutečněno v rámci nové PCI technologie, která překonává všeobecně přijatá omezení a umožňuje traderům vytvořit nové instrumenty v souladu se svými vlastními investičními strategiemi.

Obchodní podmínky společnosti jsou jedny z nejlepších ve svém oboru: mezibankovní swapy, nízké fixní  spready,  nízký počáteční vklad, žádné skryté poplatky, inovační technologie. Společnost nabízí širokou škálu dostupných obchodních instrumentů a je důležité, že všemi instrumenty můžete obchodnovat z jednoho účtu.

О společnosti IFC Markets:

IFC Markets je přední inovační finanční firmou nabízející soukromým a korporativním investorům širokou škálu obchodních a analytických instrumentů.  Společnost dává svým klientům možnost obchodovat na Forex a CFD trzích prostřednictvím obchodní platformy NetTradeX pro Windows,  IOS, Android, Windows Mobile. Interface terminálů  NetTradeX je uskutečněna v 15 jazycích.  Kromě toho společnost nabízí platformu MetaTrader 4 na PC pro Windows, Mac OS, Android, na mobilních zařízeních a smartphonech. Hlavní prioritou společnosti je zajištění vysokých konkurenceschopných služeb, tradičních a úplně inovačních obchodních a analytických řešení.

Dnes IFC Markets je jedným z nejlepších světových CFD brokerů na trhu,  poskytuje technickou podporu a poradenství pro obchodníky v několika jazycích  http://www.ifcmarkets.cz