Insolvence

Insolvence

Jste na pokraji finanční propasti? Noříte se více a více do svých dluhů a máte problémy s jejich splácením? Zaplatíte jeden a vynoří se další? Přijdete si jako ve špatném snu či v začarovaném kolotoči?  Proto již na nic nečekejte a využijte možnosti insolvence. Nechte odborníky, aby vás z toho vysekali. Nestyďte se. Nemáte za to. Stát se to může komukoliv. Není to dnes již nic neobvyklého. Ale jen chytří si to přiznají a využijí možnosti, kterou mají a nechají se oddlužit dříve, než jim to doopravdy přeroste přes hlavu.

 

Insolvence je dnes jediné legální řešení neschopnosti dlužníka splácet své závazky. U obyčejných lidí se jedná většinou o deseti tisícové či stotisícové závazky, které si nasekali na různých úvěrech, leasingách nebo třeba jen na nezaplacených telefonních paušálech. Pokud bychom se bavili o firmách, tam se insolvence pohybuje v trošku jiných hranicích. Protože i dluhy společností se pohybují v jiných rozmezích. Tam se totiž bavíme skoro o milionech. Ano pro nás nepředstavitelné. Pro společnosti realita.

 

Když se pustíte do insolvence, pouštíte se vlastně do takového sjednocení všech vašich dluhů. Sečte se celková částka a z té je vám 70% odpuštěno, což je doopravdy mnoho. A je to jeden z dobrých kroků, které náš stát konečně pro své obyvatele a podnikatele udělal. Zbylých 30% z té vaší celkové dlužné částky potom splácíte v pravidelných splátkách. Nesmíte si sice během celé doby splácení dovolit ani jednou nezaplatit a není vám ani dovoleno si vzít jakoukoliv půjčku či úvěr, ale máte to za sebou. Můžete klidně spát. Již váš nemusí budit hororové sny o tom, co bude zítra. Zítřek již totiž bude růžovější.

 

Insolvence se řeší u daného soudu a o všechny vaše záležitosti se stará právník, kterého si musíte najmout a zaplatit, ale to už dnes jde též na splátky. Právníci, kteří se zabývají insolvencí se stávají insolventními správci a jsou to studovaní lidé, kteří vědí, co dělají a díky tomu mají perfektní výsledky.

 

Pokud jste s této situaci, už na nic nečekejte a upalujte k prvnímu právníkovi a nechce si pomoci. Je to nejlepší řešení.