Investiční zlato na mezinárodním veletrhu INVESTOR

Investiční zlato na mezinárodním veletrhu INVESTOR

Jako minulý rok, tak i letos, se společnost TrustWorthy Investment CZ a.s. zůčastní mezinárodního veletrhu INVESTOR, který můžete navštívit 4.-6.9.2014 na výstavišti PVA Praha Letňany.

Společnost TrustWorthy Investment CZ a.s. pro své klienty zajišťuje:
prodej a veškerý servis při dodání investičního zlata, stříbra, platiny, investičních a pamětních mincí a medailí
zakázkovou výrobu medailí a korporátních medailí ze zlata a stříbra
prodej a veškerý servis při dodání investičních diamantů a diamantů do šperků
spoření do drahých kovů
postupný nákup drahých kovů a investičních diamantů
výkup drahých kovů. Vykupujeme zlato, stříbro, platinu, paladium a rhodium v jakémkoliv množství a v jakémkoliv stavu.

Veletrh INVESTOR nabízí návštěvníkům výjimečnou příležitost nakoupit investiční zlato, mince, medaile, bankovky a drahé kameny na jednom místě.
Veletrhu se účastní přední mincovny a několik desítek dealerů z celého světa, kteří nabízejí své zboží za podstatně výhodnější ceny než prostředníci v kamenných obchodech.
Veletrh INVESTOR probíhá jakou součást tradičního veletrhu SBĚRATEL, který je největším setkáním sběratelů poštovních známek, mincí, minerálů a pohlednic ve střední a východní Evropě.

Využijte proto aktuálních nízkých cen investičního zlata, investičního stříbra, investiční platiny a přijďte výhodně nakoupit mince, medaile a investiční diamanty na čtvrtý ročník veletrhu Investor.
Veletrh proběhne ve shodném termínu a ve stejné hale jako šestnáctý ročník veletrhu SBĚRATEL, který je největším setkáním sběratelů ve střední a východní Evropě.

Investice do drahých kovů, mincí a medailí vyžaduje důkladnou znalost problematiky, informovanost a nalezení seriózního obchodníka.
Jen na veletrhu Investor můžete na jednom místě porovnat nabídku od několika desítek obchodníků z 35 zemí světa.
Řada z nich nabízí v České republice své zboží pouze jednou v roce a to právě na veletrhu Investor.

Návštěvníci veletrhu Investor se také mohou zdarma zúčastnit konference TRADING EXPO & ALTERNATIVNÍ INVESTICE, která veletrh 4. a 5. září provází.
Řečníci rozeberou výhody a rizika různých typů alternativních investic od on – line obchodování přes drahé kovy jako je investiční zlato, investiční stříbro, investiční platina a investiční diamanty až po sběratelské mince a medaile.

Těšíme se na Vás na veletrhu Investor 4.-6.9.2014 na výstavišti PVA Praha Letňany.