iPhone servis – Opravy iPhone levně a kvalitně

iPhone servis – Opravy iPhone levně a kvalitně

Zařízení iPhone se těší nebývalé oblibě. Téměř každý z nás má ve svém okolí někoho, kdo telefon iPhone aktivně používá. Patříte-li i vy mezi šťastlivce, kteří vlastní tento telefon, možná jste se dostali do situace, kdy se vaše zařízení rozbilo. I přesto, že se do obchodů zrovna dostává již sedmá generace iPhone, stále se jedná o velmi poruchové zařízení. Jak tedy postupovat, když máte rozbitý iPhone a potřebujete jeho opravu?

iPhone servis Praha

Nejlepší bude, když najdete nějaký autorizovaný Apple Servis. Ve chvíli kdy si necháte telefon opravit v neautorizovaném servisu, přijdete nejen o záruku telefonu, ale rovněž i o možnost telefon příště v autorizovaném servisu opravit. V autorizovaných servisech se setkáte pouze s ověřenými postupy a náhradními díly, díky kterým získáte záruku kompatibility s vaším zařízením.

Jeden z nejlepších iPhone servisů je například iPhone servis Praha. Nenechte zmýlit zavádějícím názvem, v tomto servisu neposkytují služby pouze pro pražáky. Pokud jste odjinud, stačí když svůj iPhone zašlete poštou a zpět se vám vrátí opravený a jako nový. Platební metody jsou buďto kartou, či převodem peněz na účet.

Levný iPhone servis

Ceny v našem servisu jsou skutečně lidové. Například výměna tlačítka a displeje u iPhone 6 je zpoplatněná částkou pouhých 3400 Kč. Těžko naleznete výhodnější ceny, obvzlášť v autorizovaných servisech. Ačkoliv se to může zdát jako nejšetrnější řešení k vaší peněžence, rozhodně se nesnažte opravit si svůj vlastní iphone svépomocí. Stejně jako v předchozím bodě ztratíte v tomto případě záruku. Sháníte-li opravy iPhone, jděte na iPhoneClinic.cz a zjistěte více.