Jak na masivní internetový prodej zboží a služeb?

Jak na masivní internetový prodej zboží a služeb?

Zlaté pravidlo je: „hlavně jednoduchost“! Vyvarujte se zbytečnostem a snažte se o co nejpříznivější uživatelské prostředí. Myslete na to, že Váš zákazník si chce vybrat produkt, nikoliv se ztratit v nepřeberném množství odkazů a textu.

Majitel digitální agentury El TORO Roman Voženílek, jehož společnost se zaměřuje na tvorbu e-shopu, vyzdvihuje největší výhody internetových obchodů: „ E-shopy mají unikátní možnost rychlé flexibility, prakticky neomezenou pracovní dobu a dostupnost. Tyto všechny výhody hrají do karet efektivnímu marketingu, který je podstatně levnější, než když máte v úmyslu rozjet kamenný obchod.“

Digitální agentura El TORO má ve svém portfoliu tvorbu e-shopů jako jeden ze svých hlavních pilířů produkce. Díky tomu, že společnost je výhradním vlastníkem CMS systému El NINO, je implementace méně náročná než u samotného vývoje. S vlastnictvím CMS systému také odpadají další poplatky třetí straně, všechny ceny jsou tedy konečné.

Pokud chcete i vy uspět s obchodováním v internetovém prostředí, sjednejte si schůzku s obchodními zástupci El TORO a nechte se překvapit nástroji, které Vám pro zvýšení obratů vašeho byznysu nabídnou.