Malé půjčky se bát nemusíte

Malé půjčky se bát nemusíte

Každá jistě zažil nepříjemnou situaci, kdy akutně potřeboval menší sumu peněz. Pokud i vás třeba trápí nedostatek peněžních prostředků před výplatou a nehodláte si půjčit od rodiny nebo kamarádů, pak můžete zkusit krátkodobé půjčky.  Krátkodobá půjčka, jinak také finská půjčka, je jednorázová půjčka peněz, zpravidla od 1000 do 15 000 Kč, na dobu 14 nebo 30 dní.

K přednostem tohoto typu půjček patří zejména rychlost a pohodlnost vyřízení. Půjčka se často sjednává bez osobní schůzky, a to online přes internet. Proto je finská půjčka  vyřízena opravdu expres a často již v ten samý den máte peníze na svém bankovním účtu. Můžete ovšem také využít možnosti nechat si poslat peníze složenkou. K sjednání úvěru nepotřebujete ručitele ani potvrzení o výši příjmů.

Pokud si potřebujete půjčit opakovaně a využíváte služby jedné společnosti, přináší vám to zpravidla některé benefity. Podle vaší platební morálky vám mohou být často schváleny i vyšší částky či poskytnuty jiné výhody, například v podobě odkladu splátky. Nemusíte se zkrátka bát půjčit si před výplatou.