Obchodování s binárními opcemi jako přivýdělek ?

Obchodování s binárními opcemi jako přivýdělek ?

Snažíte si nějakým způsobem přivydělat a baví vás obchodování? Pokud ano, tak právě pro vás je obchodování s binárními opcemi vhodnou volbou. Nikdy jste slovo binární opce neslyšeli a nevíte o co se jedná? To nevadí, protože my si vše vysvětlíme. Binární opce jsou tedy nástroj, který se na trhu s finančními deriváty stává čím dál tím populárnějším. A proč tomu tak je? Především kvůli jednoduchosti obchodování, protože se uživatel ,,pouze“ rozhoduje, jestli opce nakoupí (call), anebo je prodá (Put).

Pro snazší pochopení Vám předvedu jednoduchý příklad obchodu. Pokud se tedy například rozhodneme obchodovat s měnou (pro ukázku EUR/USD) a domníváme se, že hodnota EUR/USD vzroste, tak nakupujeme Call opci s námi zvolenou expirační dobou, například 15 minut. A co může nastat po 15 minutách ? V zásadě 2 situace. Náš odhad byl správný a vyhráli jsme předem stanovenou částku anebo jsme prohráli vloženou investici.

S jakými druhy aktiv můžete v praxi obchodovat? Na výběr máme z opravdu veliké škály, jak od klasické měny, burzovních indexů, komodit, až po opční páry.
Zhodnocení binárních opcí je většinou u krátkodobých expiračních dob kolem 80% a u dlouhodobých až 100%. Tato čísla se také mění v závislosti na Vašem výběru brokera. Pro ty z vás, kdo nevědí kdo je to broker, tak se jedná o zprostředkovatele obchodů, kteří obchodníkovi poskytují platformu potřebnou k provedení obchodů.
Chcete krok po kroku s námi prozkoumat svět binárních opcí? Začnete průvodcem binárních opcí, kde se s vámi podělíme o naše strategie a zkušenosti s obchodováním binárních opcí.