Praha – atraktivní adresa pro virtuální sídlo firmy

Praha – atraktivní adresa pro virtuální sídlo firmy

Na pojem virtuální sídlo firmy jistě jako podnikatelé narážíte v internetovém prostředí poměrně často. Vzhledem k tomu, že se tato záležitost stala poměrně rozšířenou a vyhledávanou není se čemu divit. V podstatě ji můžeme považovat za velmi příhodný marketingový tah, který zvýší prestiž naší firmy, ekonomickou úsporu, protože pronajmutí virtuálního sídla vyjde podnikatele mnohem levněji než pronajmutí skutečných kancelářských prostor, které nevyužívá a v poslední řadě také praktický krok, protože pro podnikatele, který podniká z domova, není nikdy příjemné zvát kontrolní orgány do svého soukromého bytu.

Jak na to

I naše společnost je schopna Vám nabídnout pomoc při řešení této změny. Domluvte si s námi s chůzku nebo nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu. Oba tyto způsoby jsou pro vyřízení možné. Stačí pouze občanský průkaz jednatele společnosti nebo plná moc toho, jehož jménem změnu vyřizujete.

Samotné vytvoření virtuálního sídla je otázkou chvilky a naše společnost Vám na počkání zařídí vše potřebné. Pro doplnění podkladů poštou následně zašleme souhlas s umístěním sídla hned poté, co obdržíme první nájemné. Posledním krokem je návštěva rejstříkového soudu s oficiálním a okolkovaným návrhem. Ten doložíte na podatelnu (či zašlete poštou) s potvrzeným souhlasem s umístěním sídla a pak již jen musíte čekat na zapsání změny sídla společnosti.

Kde všude můžete v rámci spolupráce s námi vlastnit sídlo firmy? Můžete volit mezi Prahou 1, Prahou 3, Prahou 9, Prahou 10 či Brnem. Všechny tyto adresy jsou snadno dostupné a Vaše firma bude jasně označena na budově.

Přidaná hodnota

Jako přidanou hodnotu nabízíme vyzvedávání a zpracovávání došlé pošty, o které Vás uvědomíme prostřednictvím e-mailu a dostupnost konferenčních prostor pro jednání s úřady. Za příplatek Vám pak nabídneme scanování pošty a její přeposílání na Vámi požadovanou adresu a dále pronájem konfereční místnosti dle Vašeho přání pro obchodní jednání.

Proto si stačí pouze vybrat, na jakou dobu máte zájem sídlo firmy v Praze či v Brně pronajmout a kontaktovat naši společnosti pro zpracování nabídky na našich stránkách. Objem, kvalita a cena poskytovaných služeb jsou pro to jistě pádným důvodem.