Rychlé peníze pro vaše podnikání

Rychlé peníze pro vaše podnikání

Každý podnikatel určitě někdy řešil naléhavou potřebu peněz, ať už na rozvoj firmy a svého podnikání, nebo na pokrytí běžných provozních nákladů. Pokud firma nemá dostatečné finanční rezervy, bývá základním řešením nějaká forma půjčky nebo úvěru. Má to však jedno velké „ale“ – banky velmi přísně posuzují bonitu žadatele o úvěr, a navíc vyřízení úvěru zabere dlouhé týdny.

Pokud jste firma, která nevykazuje velký zisk, nebo s podnikáním teprve začínáte, banka vám pravděpodobně nepůjčí. Naštěstí je tu nebankovní sektor, který nabízí podnikatelům různé formy financování a jeho požadavky na bonitu klienta nejsou tak velké.

Jednou z renomovaných společností, která pomáhá podnikatelům překonávat finanční problémy, je NOVA leasing, a.s. Tato společnost nabízí nebankovní financování firem a podnikatelů různé velikosti i právní formy: od živnostníků přes různě velká s.r.o. až po akciové společnosti.

NOVA leasing si zakládá na tom, že připravuje vždy komplexní řešení na míru danému problému a situaci. Proto je součástí jejích služeb také finanční a právní poradenství. To se osvědčuje zejména při řešení problémových situací, jako jsou dluhy a exekuce.

Vedle poskytování peněz pro podnikatele se NOVA leasing snaží také o online edukaci: provozuje vlastní blog o financích v podnikání a portál Financování firem, kde zájemci najdou rady a typy z oblasti podnikových financí a souvisejících oborů.