SaJ a.s. – stálice mezi českými úklidovými firmami

SaJ a.s. – stálice mezi českými úklidovými firmami

Jsou velmi potřebné, ale málokdo je vnímá. Firmy, které uklízejí české nemocnice, úřady či školy, se dlouhodobě potýkají nejen s nepřiměřeným tlakem na stále nižší ceny jejich služeb, ale mnohdy i s nedostatkem potenciálních zaměstnanců ochotných pracovat za minimální finanční ohodnocení. Zákon o veřejných zakázkách má stále řadu slabin bránících tomu, aby se situace na trhu zlepšila.

Přes tuto nesnadnou situaci se některým tuzemským úklidovým firmám stále daří udržovat mnohaletou tradici. Příkladem je společnost SaJ a.s. (www.saj.cz), ryze česká firma, která na trhu úklidových služeb působí již 23 let a má řadu významných klientů z řad státních i soukromých subjektů.

Společnost SaJ a.s. (www.saj.cz) sídlí v Praze, ale působí po celé České republice. Na zakázky v mimopražských regionech dohlížejí pracovníci poboček v Plzni, Pardubicích, Táboře a Znojmě. Celkově společnost zaměstnává více než 1 000 lidí. V roce 2010 navíc založila dceřinou firmu ABY servis s.r.o., která se specializuje na zaměstnávání zdravotně hendikepovaných lidí.

Společnost Saj a.s. (www.saj.cz) se dlouhodobě řadí mezi deset největších úklidových firem v Česku. Kvalitu jejích služeb potvrzují jak spokojení klienti, tak i řada certifikátů (ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, OHSAS 18001). Firma také získala a pravidelně obhajuje ratingové hodnocení „EXCELENTNÍ“ ČEKIA Stability Award „AAA“.