Začínáte podnikat? Rádi Vám pomůžeme

Začínáte podnikat? Rádi Vám pomůžeme

Rozhodli jste se začít podnikat, zakládáte společnost a potřebujete do začátku pomoci s orientací v českém právním a administrativním prostředí? Obraťte se na nás. Jsme ten pravý společník do začátku. Ušetříte spoustu starostí i času, protože klasický proces trvá až několik týdnů. Navíc Vám poradíme, jak vše zvládnout co nejsnadněji a jakým chybám se vyhnout.

Na začátku Vám můžeme nabídnout spolupráci při založení založení společnosti. Např. možnost využití s.r.o. na klíč je dnes naprosto běžně nabízenou službou. Z našeho portfolia firem na klíč, založeným za účelem dalšího prodeje, si jistě vyberete. Dostanete do rukou již „hotovou“ společnost, která má přidělené IČO, je zapsaná v obchodním rejstříku, má své jednatele, splacený základní kapitál i připravenou také registraci k dani právnických osob. Přesto, že je podoba firmy na první pohled hotová, není nemožné si ji dodatečně upravit. Dle vlastních představ můžete změnit např. název i sídlo společnosti.

A protože jsou naše služby komplexní, i sídlo společnosti Vám můžeme pomoci vyřešit. Stačí si zvolit mezi sídlem v centru Prahy 1 nebo v jejích okrajových částech, např. na Praze 10. Pokud máte zájem o sídlo firmy např. v Brně, ani to pro nás není problém. K tomu všemu přidáme nabídku vedení účetnictví i pronájem zasedací místnosti pro případ nahlášení kontrolního orgánu nebo jednání s významným obchodním partnerem.

A co zahrnuje nabídka správy účetnictví? Nabízíme vedení účetnictví i daňové evidence, zpracovnání daňového přiznání, zpracování mzdové agendy i zastupování při jednání na úřadech, služby daňového poradce a mnoho dalšího.

K nabídce zasedací místnosti, kterou si pronajmete pouze na dobu, kdy ji potřebujete a využijete a nemusíte tak platit zbytečný pronájem za prostory, ve kterých jednáte pouze příležitostně, patří např. také správa došlé pošty do sídla firmy. Dle dohody a Vašeho přání poštu evidujeme a následně Vám ji předáme, popř. mezitím zašleme informační scan, abyste měli znění pošty co nejrychleji v rukou.

Nejen tyto základní služby můžeme našim zákazníkům nabídnout. V naší nabídce jich najdete ještě dostatečné množství. V případě zájmu nás již jen kontaktujte osobně v sídle firmy či prostřednictvím poptávkového formuláře na našich webových stránkách.