Alena Račanová – Scientologie řeší zmatek

Alena Račanová – Scientologie řeší zmatek

Scientologie je souborem znalostí o tom, jak funguje lidská mysl. Obsahuje v sobě vědění, které se týká komunikace, studia, řešení konfliktů, porozumění mezi lidmi, řešení útlaku (když se někdo cítí být někým druhým utlačován), řešení pro rehabilitaci z drogové závislosti, pochopení toho v na čem závisí udržení fungujícího manželství, návody jak zlepšit kondice v životě a mnoho dalšího.

Trochu se zastavme u slova kondice. Co znamená v Scientologie slovo kondice a co se tím myslí?

Tady je použito slovo kondice trochu jinak než je běžné, ale jde o stav jak se člověku daří v aktivitě, které se věnuje. O kondici běžně mluvíme u sportovce, ale stejným způsobem můžeme hodnotit stav úspěchu a množství vykonané práce při jakékoliv činnosti. Pokud někdo začíná nějakou aktivitu jeho kondice nikdy nebude stejně vysoká jako u zapracovaného člověka s dlouhou praxí, který umí vyřešit bleskově všechny možné zádrhele, které se při práci mohou přihodit a má vysokou produkci. Jsou lidé, kteří ve skutečnosti nejsou přínosem pro lidi v organizaci ve které pracují, to je kondice přítěže. Scientologie rozeznává řadu kondic a podává návod jak se chovat v dané kondici, aby se produkce jedince posunula do vyšší kondice a dařilos e mu lépe. To je jen jeden z mnoha návodů jek zlepšit život a být v životě úspěšný.
…………………………………………………………………….
Jak pomohla Scientologie v rukou Aleny Račanové jedné paní z Pelhřinova?

Když jsem za tebou přišla, cítila jsem se zmatená. Nevyznala jsem se sama v sobě, ani ve svém životě, nevěděla jsem co v životě chci a kam vlastně směřuji. Přednášky mi pomohly znovu se zorientovat ve svém životě, získala jsem jistotu, klid a pohodu ve svých vztazích (alespoň částečně). Určitě budu Scientologii denně využívat a ráda bych se jí v budoucnu zabývala a pomáhala ostatním si uvědomit, že i oni mohou mít co chtějí a mohou být šťastni. Moc děkuji za všechno. K. V.

…………………………………………………………………….

Scientologie vám pomůže najít odpověď na to, proč někdy zažíváte osobní selhání v některých situacích a díky pochopení toho jak funguje lidská mysl vám poskytnout vám pochopení, jak se takovým situacím v budoucnu vyhnout a žít šťastnější a úspěšnější život. Každá nesnáz života jde zvládnout, jen je třeba vědět, jak problém vzniká, jaký je jeho mechanismus a jak řešit situaci správně.