Tulák Kocour v botách hledá otevřenou náruč diváků

Tulák Kocour v botách hledá otevřenou náruč diváků

          V dubnu Veselá divadelní společnost o. p. s. odpremiérovala se svým představením Kocour v botách. Malá divadýlka to mají ovšem ve víru divadelního velkoměsta opravdu těžké, a tak hledají diváky v jeho okolí. Možná to budete i vy! Jestli chcete Kocourovi napomoct, aby i vám mohl předvést své divadelní umění, stačí pro to jediné – dát mu na to vhodný prostor.

Netradiční pojetí známé pohádky

          Pohádky jsou pro děti důležité. Nesou jisté ponaučení, ale také zařídí, že od nich máte na nějaký čas pokoj. Náš Kocour není jen pohádka. Nese s sebou prvky parodie, barokní stylizaci a velkou nadsázku, takže se baví nejen děti, ale i jejich doprovod.

          Příběh o kocourovi, který zbude jako dědictví nejmladšímu z trojlístku bratrů, a nakonec pomůže svému pánovi ke štěstí, jsme zasadili do barokní doby Ludvíka XIV., čemuž odpovídají kostýmy, dekorace, hudba, ale i pohyby a mluva samotných herců Veselé divadelní společnosti, o. p. s., přesněji její studentské scény.

          Naše inscenace nás samotné baví hrát, proto věříme, že vás bude bavit se koukat. Po představení navíc často přichází i menší doprovodné akce z naší strany, pokud je ovšem zájem publika. Hovořím např. o fotografování s herci atp., což může být pro vaše nejmenší krásná vzpomínka.

Proč zrovna tulák?

          V Brně se Kocour v botách objevuje v současnosti na prknech hned 3 divadel a konkurence je tím pádem veliká. Náš Kocourek ovšem chce zůstat čilý a hledá diváky, kteří by se s ním rádi seznámili. Proto máme v plánu s touto inscenací vyjet do okolí Brna a hrát všem dětem i dospělým, kteří mají rádi divadlo a zábavu.

          Pokud by vaše obec či jakékoli jiné kulturní centrum mělo zájem o představení, ničeho se nebojte a kontaktujte naše vedení (na mailové adrese thomas.kudlicka@seznam.cz, popřípadě na telefonním čísle +420 776 586 820), velmi rádi přijedeme i k vám. Jsme otevření jednání a věříme, že se nám s vámi podaří dojednat oboustranně příjemné a přínosné podmínky.