5 věcí, díky kterým bude vypadat vaše svatba jako z amerického filmu

5 věcí, díky kterým bude vypadat vaše svatba jako z amerického filmu

Svatba je pro většinu lidí bezesporu nejvýznamnější dnem v životě. Důvodů je hned několik. Při svatbě získáváte partnera nebo partnerku, kteří vás budou provázet po celý život. Při svatbě spojíte, za přítomnosti všech vašich blízkých, svůj život s někým druhým a přijmete řadu závazků. Při svatbě podepíšete pravděpodobně nejdůležitější kontrakt ve vašem životě.

Svatba je zkrátka velká sláva a jednoznačně jde o den, na který v životě nezapomenete. Ale jak udělat z vaší svatby legendární slavnost, na kterou budou všichni vzpomínat i za řadu let? Především svatbu dobře plánujte a zorganizujte. Dnes vám přinášíme několik rad, jak si udělat krásnou svatbu, která bude vypadat jako… jako z amerického filmu!

  1. zvolte si místo s atmosférou

Vesnický kostelík, zámecká zahrada, park anebo pláž na břehu Máchova jezera. To jsou ty správná místa, kde můžete mít krásnou a netradiční svatbu. Stačí si to domluvit s oddávajícím, opatřit si krásné dekorativní židle a můžete se ženit či vdávat.

  1. půjčte si židle a stoly v bílém

Krásné svatební židle a stoly potažené bílým povlakem dodají atmosféru každému místu a oživí a obyčejný park. Dekorativní židle s potahy jsou základem svatebního cateringu. Svatební catering je velice důležitý pro komfort hostů a stěžejní pro vyznění celé svatby.

  1. objednejte si kapelu

Živá hudba dodá svatbě pravé grády. Starý harmonikář, romský houslista, zábavový rock band nebo improvizovaná kapela složená s přátel jsou zárukou, že nikdo nebude dlouho sedět a za chvilku se budou všichni skvěle bavit.

  1. nechte si připravit dobré jídlo

Láska prochází žaludkem, jídlo je navíc fotogenické a kdo má plné břicho, ten je spokojený. Objednejte si na svatbu hodně dobrot. Načančané jídlo skvěle vypadá, dokreslí bohatou atmosféru a najedení hosté budou spokojení.

  1. a nezapomeňte na fotografa

Legendární svatba musí být dobře zaznamenaná. Krásná svatba člověka moc potěší. Ale ruku na srdce. Ještě víc nás potěší, když můžeme dát o naší svatbě vědět světu. Objednejte si skvělého svatebního fotografa nebo fotografku a nechte si vytvořit skvělé fotografie, ať máte co sdílet na sociálních sítích a můžete se pochlubit i svým známým.